Pohtinut ja pähkäillyt kuinka mies kokee daamin pidemmänpuoleisen letin huiskimisen aktin aikana?
Vai tuleeko rajoitus päälle naisen puolelta tai kokeeko mies olevansa liikuntarajoitteinen ja koukkaa fiskarsit ja naps!
Jonkinlainen päähine käsilaukussa olisi molempien kannalta paras tae kutrien tallessa pysymiseen ja hygieeniaakin ajatellen.
Vai tuleeko rajoitus päälle naisen puolelta tai kokeeko mies olevansa liikuntarajoitteinen ja koukkaa fiskarsit ja naps!
Jonkinlainen päähine käsilaukussa olisi molempien kannalta paras tae kutrien tallessa pysymiseen ja hygieeniaakin ajatellen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Miksi tuota tarttisi pähkiä? Eiköhän se kumppani osaa avata sanaisen arkkunsa, mikäli kokee tarpeelliseksi?
Itteäni ei pitkät hiukset häiritse tuossakaan tilanteessa, niistähän voi ottaa vaikka tukevan otteen ja pitää ne pois tieltä. Tai vaikka hieman hallita naista siten myös...
Miten toimit sasikaljun kumppanin kanssa?
Tottakai osaa, mutta jos tunnelma ottaa takapakkia kumppanin mongertamilla, hilpeillä hirnuu-komennoilla; Beibe, täydellistä ja kihelmöivää tahtia, mutta ärsytys hiusten tunkeutumisista paikkoihin ei anna parasta mahdollista tuhmuutta toiminnallaan.
Sinun hiusote kumppanista tuskin riittää mihinkään hallitsemiseen tilanteessa, jossa normihengityksessäkin on vaikeutensa.
Viinamies innostuu tuollaisesta ottaen daamin hiuksista kiinni kuin ohjaksista ikään. Tammat tykkäävät kun heidät kesytetään viinamiehen käsittelyssä.
Saatan kuvitella viinamiehen kieputtavan ja luovan villin kesytysoperaation, mutta pelkkä ajatus päänahan kihelmöinnistä ei tuo daamia samaan tilaan.
Sun pitää tehdä tosta empiirinen koe useamman kohteen kanssa ni asia selviää. Kerro sitten loppuraportissa.
En aio testailla aiheella kohteiden, ehkä yhden testailulla tuokin selviää. Tai, taidan ehtiä pätkästä lettiä sen verran, ettei testikään ole ajankohtainen.
Eipä oo pitkät hiukset muakaan häirinny ja sitäpaitsi ne voi kutitella mukavasti heiluessaan ja kuten todettua niistä voi myös hellästi tai vähän rajumminkin jos pyydetään pitää kiinni.🙂.
Ihan oikeesti. Pyytämättäkin on jotain säätöä tehtävä, jos mielii selvittää kuontalonsa.
Aika pitkä saa "letti" olla, jos sillä meinaa oikein huiskia.
🦄
Mulla menee fiilis jos kotoinen sänkykohtaus muistuttaa amerikkalaista pornoleffaa.
Kaikilla lienee omanlaista toimintaa kaivattunsa kanssa, onneksi.
Se tuntuu muuten ihanalta, kun mies ottaa hiuksista kiinni sellaisella jämäkän kiihkeällä otteella. Ei niin, että se sattuu, mutta juuri niin, että se vie kiihotuksen seuraavalle tasolle..
Tuntuu tuntuu. Ja seuraavalta tasolta äärimmäisen näpäyttävälle ja miellyttävälle tasolle.