Minkä nimisiä naisia petetään?

Anonyymi-ap

Jos tiedät, että jotain naista petetään ,niin pistäpä nimi alle.

27

2664

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Impi ?

      • Anonyymi

        No niin, kuinka moni untamo meni guppe tämän linkkisi avaamaan? Kai sulla harrastelijastalkinrunkkuna joku trackeri on?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        No niin, kuinka moni untamo meni guppe tämän linkkisi avaamaan? Kai sulla harrastelijastalkinrunkkuna joku trackeri on?

        Ei kai sille oo mitään väliä, moniko niitä klikkasi. Joku muu taho saattaa innostua laskemaan ne kuitenkin. Ja innostuukin.

        Tarkkasilmäisimmät varmaan huomasivat näiden tulleen ajallisesti laskevassa järjestyksessä ja aina ekan kommentin perään.

        Aika huonoa mainosta on esmes securelle, jos tuollaiset pääsee läpi ja niin on myös koko sivustolle ja vähän muuallekin. Mutta entä jos ne ei olleetkaan ulkopuolelta laitettu? Siinäkin tapauksessa on erittäin huonoa mainosta parille eri taholle.

        Selvittikö kukaan, mistä nämä tulivat? Ainakaan missään ei ole lukenut näistä, että olisi mitään tehty niiden selvittämiseksi.

        Outoja juttuja sattuu näillä sivuilla eikä tämä ole suinkaan ainoa. Meillä on edelleen tarkoitus selvittää joitakin, jotka eivät kuulu mitenkään hyviin asioihin niiden tekijöiden kannalta ajatellen, oli syy sitten mikä tahansa. Joitakin asioita ei vain voi sulattaa ihan noin vain. Yksi esimerkki on, että nimitellään vanhaksi horatsuksi ja kysellään, vieläkö kauppa käy. Syitä tähän ei tiedetä vielä kuten ei myöskään siihen, että tuota samantyylistä kökköö tullaan suoltamaan muillekin saman firman sivuille ja osa niistäkin on kuukausimaksullisia, niin pakkohan se on selvittää, kuka niihin pääsee hyökkimään ja vihjailemaan yhtä jos toista.

        Sama firma mainostaa niiiin innovatiivisia ratkaisuja eri tilanteisiin ml. vaalikampanjat ja muut mainostajat. No, kuinkas kävikään, kun juuri ennen eräitä vaaleja täällä sai olla pitkälle seuraavaan päivään eräät paiskauskeskustelut, ensin oli yksi, jonka jälkeen seurasi vielä toinen samaan aiheeseen liittyen. Olevinaan ei ylläpito paikalla juuh. Mutta entäpä kun erehtyy kirjoittamaan aidosta ikävästä ja surusta, rakkaudesta ja ylipäätään tunteista ja vieläpä ihan sääntöjen mukaisesti, niin ne poistetaan jopa keskellä yötä, vaikkei millään automodella pitäisi olla niihin mitään poistamista. Ja sekö automode kävisi heittämässä omia kommentteja väliin, joissa ei aiemmin ollut mitään välissä ja tästäkin on todisteita. Ei ihan mee jakeluun, miksi näin tapahtuu ja kuka tekee näin ja vielä sekin tärkeä kysymys, että miksi. Mikä saa tekemään noin? Entä mikä saa tulemaan muillekin sivustoille tekemään hallaa? Se automode tuskin on asialla noissa.

        Entä kaikki muu siihen päälle? Kaikkea en aio tähän kirjoittaa, koska siihen on syynsä. Mutta koska kukaan ei ole ilmaissut halukkuutta selvittää asioita suoraan kanssani, niin nämä selvitetään muita yhteyksiä käyttäen ja loppupeleissä sitten muualla. Onhan tätä kestänyt jo pari vuotta kaiketi, tämä pitää tarkistaa vielä, mutta ainakin tuon verran.

        Jokuhan tai jotkuthan tästä joutuu ottamaan vastuun.

        Ja kyllä, tämän kirjoitti mölyapina.


    • Anonyymi

      Anni M

      • Anonyymi

        Anni pettää myös


    • Anonyymi

      Satu

    • Anonyymi

      Sonja

    • Anonyymi

      En tiedä ketään mutta tämä on ihan kauhea ketju En suosittele tällaisiin vastaamaan vaan sanokaa suoraan asianomaiselle itselleen

      • Anonyymi

        Piia k


      • Anonyymi

        Tämä... Kiusa se on pienikin kiusa


    • Anonyymi

      Jaana

    • Anonyymi

      Naapurin muija lähtee 5ltä töihin ja sitten alkaa isän ja tyttären sessiot. Ihan tosi sairas meininki. Ovat uskonnollinen. Perhe. Tyttärellä kyllä ajokorttikin. Mutta silti.

    • Anonyymi

      Niitä naisia "petetään" jotka eivät tajua omaa osaansa/asemaansa parisuhteessa.

    • Anonyymi

      Minna T

    • Anonyymi

      Sussua😉

    • Anonyymi

      Susannaa🤫syyskuussa miehesi vieraili luonani.

      • Anonyymi

        Millä alkaa?


      • Anonyymi

        Pah.


    • Anonyymi

      Johanna V.

    • Anonyymi

      Malla

      • Anonyymi

        Heli


    • Anonyymi

      Johanna L

      • Anonyymi

        Virpi


    • Anonyymi

      Kaisa

    • Anonyymi

      Tähän voisi kirjoittaa ihan kaikki naisten nimet ja omaan ketjuun miesten nimet. Mikä motiivi tämän ketjun aloittajalla on? Haluatko kostaa, oletko mustasukkainen jollekin? Jos sinulla on jotain kerrottavaa jollekin, niin ota suoraan yhteyttä. Vai eikö sinulla ole selkärankaa siihen?

    • Anonyymi

      Sanna.

    • Anonyymi

      Tuija.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Näitä venäjä-faneja tuntuu edelleen vaan riittävän - kummallista

      ja lähinnä siis ihan suomalaisia. Mitä hienoa ja hyvää he näkevät maassa joka on diktatuuri, maassa jossa ei ole sananv
      Maailman menoa
      418
      3513
    2. On ilmiselvää, että väärä maahanmuutto on Suomea pilannut jo paljon

      Väärä maahanmuutto tarkoittaa siis tulijoita Lähi-Idän ja Afrikan islamilaisista maista, eli muslimeita. He ovat kiistat
      Maailman menoa
      124
      2626
    3. Sanna on pakottaja, domina

      Pakotti sadistisessti työttömät hakemaan töitä, josta seurasi hirmuinen työttömyys. Näin on asia, jos uskomme Hesarin k
      Maailman menoa
      108
      2600
    4. Ulkoistin makuaistini Yleisradiolle

      Nyt voimme luottaa siihen, että Virallinen Totuus tekee maistelutyön puolestamme. Me persulandiassa arvostamme priimaa,
      Maailman menoa
      2
      2388
    5. Skodan hankintaan painostaminen toi potkut

      Kylläpä on kovat keinot käytössä, kun on yritetty pakottaa hankkimaan Skoda painostuskeinoilla. Kyllä valinnan pitää oll
      Skoda
      36
      2173
    6. Vassarina hymyilyttää vaurastuminen persujen kustannuksella

      Olen sijottanut määrätietoisesti osan Kelan tuista pörssiosakkeisiin, ja salkku on paisunut jo toiselle sadalle tuhanne
      Maailman menoa
      5
      2086
    7. Niinistö neliraajajarrutteli Natoon liittymistä vielä sodan alettua

      Myöntää nyt itsekin, mikä jo aikaisemmin tiedettiin. Marin vei Suomen ja Ruotsin Natoon. "”Myönnän auliisti jarruttelle
      Maailman menoa
      194
      1607
    8. Kokoomus on Suomen kommunistisin puolue

      "Hallituksessa on erimielisyyttä siitä, kuinka suuri osa veronkiristyksestä hyvitetään datakeskuksille uudella erillisel
      Maailman menoa
      62
      1515
    9. Pääseekö kuka tahansa hoitaja katselemaan kenen tahansa ihmisen terveystietoja?

      "Meeri selaili puhelinta uteliaisuuttaan ja katuu nyt – Moni hoitaja on tehnyt saman rikoksen Tuttujen ihmisten asiat k
      Maailman menoa
      43
      1473
    10. Kyllä minua hävettää nainen tämä tilanne

      niin kuin se teki silloin aiemminkin. Monellakin tasolla ei minulta sopivaa. Herätät minussa vain niin vahvoja tunteita,
      Ikävä
      49
      1315
    Aihe