terkkarissa huono intimiteetti suoja, olin alastomana lääkärin huoneessa hänen tutkiessa tissejäni niin hoitaja ryntää sisään ja ovi jää auki, seison siinä kädet ylhäällä alastomana ihmisten katsellessa odotustuoleilla. huomautin asiasta niin sanoivat alastomuuden olevan luonnollista. hiukan nolotti lähteä sieltä kun nää ihmiset katseli mua mennessäni ulos, olivatpa nähneet kypsän viiskymppisen vartalon sulot.
Vastaukset 11
- Anonyymi
Voi sinua mies parkaa.
- Anonyymi
sielä kamera suoraa youtubeen hhahahah
- Anonyymi
no mää katselin niin siellähän mun tissini näkyivät valvontakamerassa,
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
no mää katselin niin siellähän mun tissini näkyivät valvontakamerassa,
ja koululla ja netissä yotubessa ja kunnahallituksessa , kurulan tietokoneella.
- Anonyymi
Hyvä että tk:hon on tullut uusia lekureita ja hoitajia , poistuu ne vanhat krttyset työhön ja elämäänsä kyllästyneet, vihdoinkin jokin paikka uusiutuu kittilässä.
- Anonyymi
ei o ensimmäinen kerta kun intimiteetti suoja kärsii, olin itse siellä alapäätarkastuksella kun kävi samanlailla, ovi auki ja pimppi leväällään käytävälle päin.
no eipä kai kellään ollut uutta nähtävää. 45vuotiaan tussu. - Anonyymi
Joo kaikki sen on jo nähnyt.
- Anonyymi
Ja kokenut jo syntyessään, joten ei mitään 'uutta auringon alla'.
- Anonyymi
Ollapa se yksi hoitaja siellä vielä. Missähän lie?
- Anonyymi
ei se ollut oikee hoitaja hahhahaha
- Anonyymi
ntissä kaiiki näkkyy eikö ne taujua katkasta piuhoja
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 981201
Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku86817Poliisi pamputti Variskankaalla
Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella29761- 64677
Karita Tykkä mennyt kihloihin.
Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.93606- 31593
- 18548
S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan
S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist15531Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa
Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta43513- 10466