tyhmä kysymys!

Mullon yli olkapäiden ulottuvat hiukset ja ajattelin leikkauttaan jonkinlaisen otsatukan. Mut teen hiuksiini kiharat päivittäin (pidän leteillä tai löysällä nutturalla yön yli). Niin näyttääkö kiharat hiukset tyhmältä suoran otsatukan kanssa? Kuis on?
2408
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ei minun mielestä

Äänestä

ei minusta ainakaan näytä yhtään tyhmältä, kun minulla on luonnon kiharat, ja välillä pidän otsatukkaa, mutta mielestäni ainakin se näyttää tosi kivalta! :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


daah! kirjoitti:

Mullon yli olkapäiden ulottuvat hiukset ja ajattelin leikkauttaan jonkinlaisen otsatukan. Mut teen hiuksiini kiharat päivittäin (pidän leteillä tai löysällä nutturalla yön yli). Niin näyttääkö kiharat hiukset tyhmältä suoran otsatukan kanssa? Kuis on?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu