Pääsiäisviinat

Joko pääsiäisviinat on ostettu? Viinamies on ostanut riittävästi viinaa jotta saa juotua kunnon pohjat ennenkuin lähtee yökerhoon tapaamaan naisia.

Raitis mies on taas pääsiäisen yksin kotona.

t. viinamies
384
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Viinamies on yhtä sexy kuin Simpsonien Duff-Mies (Duffman).💓
Taskumatti haaroissa pullottaa. Uuuh!

Äänestä

Ihan selvinpäin olen pääsiäisenä. Käyn kalassa ja pitää herätä jo viideltä siikaa onkimaan joten ei voi olla krapulassa.

Äänestä

En ole ostanut, koska entisiäkään ei ole vielä juotu.
Pääsiäisenä on kyllä sellaista ohjelmaa tiedossa, että saattaa muutama lasillinen tulla kilisteltyä 🥂🍾

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Joko pääsiäisviinat on ostettu? Viinamies on ostanut riittävästi viinaa jotta saa juotua kunnon pohjat ennenkuin lähtee yökerhoon tapaamaan naisia.

Raitis mies on taas pääsiäisen yksin kotona.

t. viinamies

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu