Lähteä tänään illalla baariin etsimään nais tai mies seuraa?
Kuka palstalainen aikoo
13
124
Vastaukset
- Anonyymi
En lähde, sinne mennään viihtymään ja viinaa,kaljaa mutta mitään sieltä ei etsitä!
- Anonyymi
En lähde koska naiset juo liikaa.
No en.. ei jaksaisikaan.
- Anonyymi
No en minä ainakaan. Baarista ei voi löytää mitään sellaista, joka mua kiinnostaisi.
Menossa profiilikuvan testaus. Kissa on elossa ja voi hyvin.
Saatan juoda viiniä, jos puuhiltani ehdin.Taidanpa jatkaa itselleni parhaassa mahdollisessa seurassa kuitenkin. Haen siis jääkylmän oluen ja siirryn lukemaan kirjaa.
- Anonyymi
Mikä kirja menossa?
Anonyymi kirjoitti:
Mikä kirja menossa?
Juuri aloitin, Chris Carter : Teloittaja
Ainakin edellinen suomennettu oli vinkeä sarjamurhaajadekkari, niin tuskin tämä samojen poliisihahmojen jonkinlainen jatko-osa ainakaan huono on.
En mene. Yksin olisi tylsää mennä ja aamulla onkin noustava töihin.
- Anonyymi
Nukkumaan oon menossa. Vanhat nukkuu tähän aikaan, kun nuoret hilluu. 3 vuoden päästä täytän 50, sanoin lapsille tänään. Et varmana ole niin vanha tuli muutamilta pojilta vastaus.
Voi kyllä mä olen ja huomaa väsyttävänkin jo.
Cool❄️ En tänään. Kaveri kysyi huomenna, kun hän on karaoke-emäntänä. En vielä luvannut lähteä silloinkaan, mutta huomenna on uusi päivä 😉
- Anonyymi
En lähde kotoa mihinkään.
Ravintolat ja kaljakuppilat kierrän kaukaa.
On nähty.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1006434
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t303843törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/283230Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3701746- 331398
- 271340
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi46999Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11976Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11900- 42879