Miten tuo muuttuvakertoiminen homma toimii? Pelasin hetki ennen ekan semifinaalin alkua sen puolesta, että Suomen sijoitus olisi finaalissa lauantaina ykkönen. Pelissä näkyi, että sulkeutuu kaksi minuuttia ennen semifinaalia.
Odotin, että pelin sulkeuduttua julkaistaan kerroin, johon se ehti nousta. Ja jonka mukaan voitto maksettaisiin jos Suomi lauantaina voittaisi. Mutta kerrointa ei edelleenkään näy. Voittajaveto 2 oli semifinaalin ajan pois käytöstä, mutta taas se näkyy, ja siinä voi veikata täsmälleen samaa asiaa eli Suomen sijoitusta, ja nyt peli loppuu kaksi minuuttia ennen finaalia.
Onko tuo nyt sama peli mitä olen pelannut, eli kertoimeni voi muuttua edelleen finaalin alkuun asti? Vai saisinko mahdollisen voittoni sen ennen semifinaalia tulleen viimeisimmän kertoimen mukaan?
En pyydä mielipidettä siihen, voittaako Käärijä vai ei. Tai no kannustaa saa.
Kukaan veikannut Veikkauksen voittajavetoa 2 euroviisuista?
Anonyymi-ap
2
400
Vastaukset
- Anonyymi
Ei tee tosiaankaan kivaa mielenterveydelle kun systemaattisesti peräjälkeen häviää vedolyönti peleissä miinukselle joka lauantain.tuntuu siltä kuin joku ISO PASKA pitää huolen että veikkaus voitot ovat ns.ennalta luettuja"
- Anonyymi
😍😍😍😋😋😋😋😍😍😍
😋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17853835r
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1482513
- 1801758
- 921598
- 691593
Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k61015- 80968
- 71905
- 61866
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes188854- 65837