Kukaan veikannut Veikkauksen voittajavetoa 2 euroviisuista?

Anonyymi-ap

Miten tuo muuttuvakertoiminen homma toimii? Pelasin hetki ennen ekan semifinaalin alkua sen puolesta, että Suomen sijoitus olisi finaalissa lauantaina ykkönen. Pelissä näkyi, että sulkeutuu kaksi minuuttia ennen semifinaalia.

Odotin, että pelin sulkeuduttua julkaistaan kerroin, johon se ehti nousta. Ja jonka mukaan voitto maksettaisiin jos Suomi lauantaina voittaisi. Mutta kerrointa ei edelleenkään näy. Voittajaveto 2 oli semifinaalin ajan pois käytöstä, mutta taas se näkyy, ja siinä voi veikata täsmälleen samaa asiaa eli Suomen sijoitusta, ja nyt peli loppuu kaksi minuuttia ennen finaalia.

Onko tuo nyt sama peli mitä olen pelannut, eli kertoimeni voi muuttua edelleen finaalin alkuun asti? Vai saisinko mahdollisen voittoni sen ennen semifinaalia tulleen viimeisimmän kertoimen mukaan?

En pyydä mielipidettä siihen, voittaako Käärijä vai ei. Tai no kannustaa saa.

2

357

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ei tee tosiaankaan kivaa mielenterveydelle kun systemaattisesti peräjälkeen häviää vedolyönti peleissä miinukselle joka lauantain.tuntuu siltä kuin joku ISO PASKA pitää huolen että veikkaus voitot ovat ns.ennalta luettuja"

      • Anonyymi

        😍😍😍😋😋😋😋😍😍😍

        😋 ­­N­­y­m­­f­o­­­m­­­a­­a­­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17853835r

        🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sä et pääse yli, mä en pääse yli

      Jäädäänkö kuinka pitkäksi aikaa kärvistelemään omissa kuplissa näihin tunteisiin vai aletaanko puskemaan jo tätä läpi. V
      Ikävä
      134
      1728
    2. Hirvittävä onnettomuus.

      Voimia ja lohdutusta suuressa surussanne🙏🙏.
      Rovaniemi
      40
      1648
    3. Hei sinä nainen

      Haluan olla rehellinen – olet hämmentänyt minua todella paljon. En ota sinusta mitään selvää, ja ehkä juuri siksi huomaa
      Ikävä
      63
      1410
    4. Missä väleissä ollaan

      Jatkossa? Vai ollaanko missään? Koetko ikäväksi näkemisen)
      Ikävä
      68
      1305
    5. Kelan perkeleellinen käytäntö

      Kun äiti joutuu hakemaan Kelalta tukia vähien tulojen tähden, niin aina otetaan huomioon lapsen tilillä olevat rahat. Ei
      Maailman menoa
      209
      1144
    6. Mitäs te venäjän puolustajat tekisitte, jos venäjä todella hyökkäisi tänne?

      Tää on se mielenkiintoinen kysymys. Tehän olette lähinnä vasemmistolaisia, eikä armeijaa ole käyty, eikä rintamalle mi
      Maailman menoa
      277
      1097
    7. Riittääkö vielä

      Pelkät kuvat? 😉
      Ikävä
      70
      1083
    8. Ellen Jokikunnas ja Jari Rask napauttavat - Tällaisten ihmisten ei kannata muuttaa Italiaan: "Ei..."

      Ellen Jokikunnas ja Jari Rask toteuttivat oman unelmansa Italiassa. He ostivat kakkoskodin Italian Pugliasta. Lue lisää
      Suomalaiset julkkikset
      19
      958
    9. Mitä toivot

      Välienne olevan?
      Ikävä
      74
      955
    10. Miksi kaikki jauhaa KAJ:sta

      Se bastulauluhan on todella huono, vanhanaikainen ja oikea junttilaulu. Oikein ällöttää, kun idiootit hehkuttaa sitä ps
      Maailman menoa
      106
      888
    Aihe