Kukaan veikannut Veikkauksen voittajavetoa 2 euroviisuista?

Anonyymi-ap

Miten tuo muuttuvakertoiminen homma toimii? Pelasin hetki ennen ekan semifinaalin alkua sen puolesta, että Suomen sijoitus olisi finaalissa lauantaina ykkönen. Pelissä näkyi, että sulkeutuu kaksi minuuttia ennen semifinaalia.

Odotin, että pelin sulkeuduttua julkaistaan kerroin, johon se ehti nousta. Ja jonka mukaan voitto maksettaisiin jos Suomi lauantaina voittaisi. Mutta kerrointa ei edelleenkään näy. Voittajaveto 2 oli semifinaalin ajan pois käytöstä, mutta taas se näkyy, ja siinä voi veikata täsmälleen samaa asiaa eli Suomen sijoitusta, ja nyt peli loppuu kaksi minuuttia ennen finaalia.

Onko tuo nyt sama peli mitä olen pelannut, eli kertoimeni voi muuttua edelleen finaalin alkuun asti? Vai saisinko mahdollisen voittoni sen ennen semifinaalia tulleen viimeisimmän kertoimen mukaan?

En pyydä mielipidettä siihen, voittaako Käärijä vai ei. Tai no kannustaa saa.

2

605

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ei tee tosiaankaan kivaa mielenterveydelle kun systemaattisesti peräjälkeen häviää vedolyönti peleissä miinukselle joka lauantain.tuntuu siltä kuin joku ISO PASKA pitää huolen että veikkaus voitot ovat ns.ennalta luettuja"

      • Anonyymi

        😍😍😍😋😋😋😋😍😍😍

        😋 ­­N­­y­m­­f­o­­­m­­­a­­a­­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17853835r

        🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Niin surullinen

      onnettomuus taas. Voimia ihan kaikille läheisille,kavereille ja kouluun 🙏
      Lapua
      192
      4764
    2. MIksi suurin osa persuista on alkoholisteja?

      Tätä jäin pohdiskelemaan....
      Maailman menoa
      38
      3331
    3. 31
      2844
    4. Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia

      Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on
      Maailman menoa
      141
      2758
    5. Paloautoko se oli kolarissa Juntusrannan risteyksessä?

      Oli kuva paloautosta nettijutussa.
      Suomussalmi
      25
      2388
    6. SDP ylivoimainen ykkönen

      En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.
      Maailman menoa
      68
      2257
    7. Tiesitkö? Johannes Brotheruksen ex-isäpuoli on kuin onkin Mikko Kuustonen - Tästä on kyse!

      Tiesitkö? Ja hehän on kuin kaksi marjaa... Johannes Brotherus on KUUMAA-yhtyeen jäsen ja tänä syksynä mukana Vain elämää
      Suomalaiset julkkikset
      19
      2058
    8. Mitä tapahtuu?

      Mitä säpäkän risteyksessä on tapahtunut kun poliiseja, ambulansseja ja kopteri paikalla?
      Outokumpu
      31
      1790
    9. Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään

      "Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s
      Yleistä autoilusta
      39
      1735
    10. Polttomoottoriauto on köyhän merkki

      Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.
      Maailman menoa
      80
      1404
    Aihe