Parta on nyt muodikas

Kun nyt kaikki mitä Käärijällä on, on muodikasta, niin myös parta on muodikasta.
Joten kun vihreä boleros ja pottatukka ovat Käärijän myötä muotia, niin myös parta on nyt muotia, koska Käärijällä on parta ja parta osoittaa miehuutta.
6256
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Käärijä on hyvä tyyppi. Loistosuoritus. Huippu Suomelle! Ja hyvää mainosta, kiitos Käärijä.

Äänestä

Kirjoita kirje Kääriäiselle, ei se lue tätä palstaa, lähetä postissa kirje.

Äänestä

Hyvin mahdollista hyvin mahdollista käärijä on miesten mies ja miehiin menevä ehkä pitää arabimiehistä ja haluaa heihin tehdä vaikutusta mut heteromiehet tekee mitä naisensa sanoo

Äänestä

Eikö parta nyt ole ollut muotia jo vuosikausia?

Äänestä

Millainen se Käärijän biisi on, en ole kuullut biisiä kertaakaan.
Toistuuko biisissä cha, cha, cha lause koko biisin ajan, kun sitä lausetta lööppilehdissä toistetaan????

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kun nyt kaikki mitä Käärijällä on, on muodikasta, niin myös parta on muodikasta.
Joten kun vihreä boleros ja pottatukka ovat Käärijän myötä muotia, niin myös parta on nyt muotia, koska Käärijällä on parta ja parta osoittaa miehuutta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu