Kriisi palaveri on pidetty.

Ja yhteistuumin tultiin siihen, että sinä olet kriisin sydän.
9296
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Minä tietty🤷‍♀️

Äänestä
  • No sinäpä sinä.

    Äänestä

Puoli neljältä, yöllä. Kriisipalverilla hyvä aika?

Äänestä
  • Eihän se aikaa katso.

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Eihän se aikaa katso.

    Ei näköjään. Normisti siihen aikaan ei muut liiku, kun posti ja taksit.

    Äänestä

  • Ääsh pukumiehiä.

    Äänestä

Mutta pääpointti on, että sinä olet kriisin sydän.

Äänestä
  • Mitenkäs se on mahdollista??? Että minä, mikäs kriisi nyt sitten kysymyksessä?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ja yhteistuumin tultiin siihen, että sinä olet kriisin sydän.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu