Ostakaa juoksumatto

Monet on laihduttanut nykyään juoksumatolla.

Lepotuolin tilalle juoksumatto.
Nostakaa lepotuoli parvekkeelle siksi ajaksi kunnes olette laihtuneet.
Juokseminen juoksumatolla on huomattavasti turvallisempaa kuin tavallinen juokseminen.
1236
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Niin on. Samalla voi katsoa 1/2 t tai tunnin mittaisen suosikki ohjelmansa läppäristään , kuulokkeiden kanssa. Läskit sulavat huomaamatta ja helposti. Muistaa vain tyhjentää pakastimen jätskistä sitä ennen. JA yliviivata sen kauppaostoslistalta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Monet on laihduttanut nykyään juoksumatolla.

Lepotuolin tilalle juoksumatto.
Nostakaa lepotuoli parvekkeelle siksi ajaksi kunnes olette laihtuneet.
Juokseminen juoksumatolla on huomattavasti turvallisempaa kuin tavallinen juokseminen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu