vitaebro/vitamiini

lopettakaa toi humpuukin mainostaminen.se vie terveyden,sydän oireet maksa arvot nousee pilviin,liikunta kyky heikkenee ja rasvat katoaa nivelistä.johan poliisitkin varoittaneet noista netti tilauksista kun ne ei ole sitä mitä pitäisi olla.ne ovat aivan muuta kuin on.

T:lääkäri
8604
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

sama mieltä olen noista on keskustelu palstoista ollut vain negatiivista palautetta kyseisestä tuotteesta.

T:terveys meni tosta vitaebrosta

Äänestä
  • kaikkia paskaa ihmisille sitä syötetään,kuin vitaebroa

    T:ei hyväuskoinen

    Äänestä

Moni herkkäuskonen menee retkuun, kiinnostas tietää paljo ko saavat mainoskasvot tuosta fyrkkaa!

Äänestä

Viteopro mainokset pyörivät tv:ssä siitä syystä, että ruotsalaiset saavat rauhan sielullensa. Vitaepro on täyttä myrkkyä ruotsalaisten mielestä ja mainoksissa ruotsalaiset markkinoivat Vitaepron etuja. Vitaeprota lähetetään jopa ilmaiseksi eräiden suomalaisten koteihin ja selvitimme syyn siihen. Ruotsalaisten ei tarvinnut lähteä Suomeen pitkiin aikoihin, kun Vitaeprota mainostettiin tv:ssä.

Äänestä

Apteekista löytää täysin terveellisiä kehoa voitelevia nappeja. En tiedä auttaako ne oikeasti vai onko lumevaikutus, mutta ei ainakkaan huononna oloa lainkkaan.

OrionPharmaa muun muassa.

Äänestä
  • Myös kaupoissa elintarvikkeet ovat EU:n hyväksymiä. Tv-mainoksista tuttu Viteopro tulee ulkomailta Suomeen.

    Äänestä

Norski turskasta tuleepi!

Äänestä

Hyväuskoiset hälmöt ottavat noita nappeja. Johan siitä on uutisoitu miljoona kertaa, että tuon tuotteen vitamiini ja hivenaineiden pitoisuudet niin pienet, että ei siitä ole oikeasti mitään hyötyä. Hyödyn kerää rahavirtoina vain valmistaja, höppänöiden hukkaan heitettyä rahaa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

lopettakaa toi humpuukin mainostaminen.se vie terveyden,sydän oireet maksa arvot nousee pilviin,liikunta kyky heikkenee ja rasvat katoaa nivelistä.johan poliisitkin varoittaneet noista netti tilauksista kun ne ei ole sitä mitä pitäisi olla.ne ovat aivan muuta kuin on.

T:lääkäri

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu