Kuten me kaikki hyvin tiedämme, niin fiktiivinen palstasankarimme ei juuri kuvia kumartele.
Mutta
On olemassa jotain, joka olemassaolollaan luo ylimääräisen elementin tähän harmaaseen eminenssiimme luomatta harmautta sille lisää.
Eli vähän kuin tylsyydessä olisi terä.
(hirn)
Mutta
On olemassa jotain, joka olemassaolollaan luo ylimääräisen elementin tähän harmaaseen eminenssiimme luomatta harmautta sille lisää.
Eli vähän kuin tylsyydessä olisi terä.
(hirn)
Vastaukset 11
Vanhimmat
Aha funeau onkin todellisuudessa fineau, isänmaallisuutta vai yläluokkaisuutta?
Mjaa
Yksinkertainen kirjoitusvirhe, joita viljellessä sato on suurin.
Fine
(hihitystä)
Sateenkaari on sellainen, joka tuo väriä harmauteen. Siinä se ylimääräinen, joka ei olekkaan ylimääräinen vaan täyttävä.
Kuulostaa siltä, että Funis on ihastunut johonkin naiseen.
Funis on tyhjän nauraja, joka ei kykene kirjoittamaan asiaansa yhteen viestiin. Mitään asiaakaan hänellä ei ole. Kunhan vain sekoilee ja vastailee itselleen.
Aluksi se oli hauskaa, nyt vain ärsyttävää. Noh, meitä on moneen junaan ja funis on aseman pultsari.
>simiti<
Dimitri Simiti on kuin rämisevä peltikori. Kilinä, kolke ja meteli edeltää ilmestymistään kuin death metal ja saa astahtamaan hieman taaksepäin. Unohdin eiliseen lisätä järkytyksen jonka juuri muistin.
Aah. Tämä lestailu virkistää minua suunnattomasti. Taidan tomutella raviradalta päälleni hieman lisää tuhkaa.
:)
https://youtu.be/gzoM9n2xCLs
Annappas funis olla tuon viereisen raviradan. Sinne on kuitenkin ripoteltu entisen naisystäväni tuhkat.
>simiti<
Niin musalinkki unohtui. Ei sitä aivovammainen kaikkea muista. Mutta tässä ole hyvä: https://youtu.be/rehve53QtSw
>simiti<
Höhöö. Olen vapaalla ja aion siis olla pallona Pönttiksen jalassa. Öitä.
sairas mies sairaalle miehelle?
en tunne edes koleaa myötätuntoa.
Pönttönainen on pönttönainen.