16,- euron lakkokorvaus tulee verovapaana?!
Kaikesta tulosta tulee maksaa veroa.
Lakkoavustus on saanut kansallisen, laittoman erivapauden josta on syytä tehdä valitus EU-tuomioistuimen verotulkintaan.
Lakkokorvaus on saatava verolliseksi keinolla millä hyvänsä!
Huomenna teen Bruxellesiin EU-kansalaisvalituksen lakkoavustuksen verottomuudesta sähköpostina.
Kaikesta tulosta tulee maksaa veroa.
Lakkoavustus on saanut kansallisen, laittoman erivapauden josta on syytä tehdä valitus EU-tuomioistuimen verotulkintaan.
Lakkokorvaus on saatava verolliseksi keinolla millä hyvänsä!
Huomenna teen Bruxellesiin EU-kansalaisvalituksen lakkoavustuksen verottomuudesta sähköpostina.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Kohta varmaan tulee jotain sensuurista ja viis uutta topikkia samasta aiheesta. HIK
Kannattas tehdä varmaan 2 valitusta. Kyllä 2 valitusta kannattaa tehdä. On se niiin paha epäkohta! Eikö?
epäoikeudenmukaisuudesta muita EU-kansalaisia kohtaan.
Vääryys on korjattava sivistyneessä yhteiskunnassa.
Teepä huomenna Bruxellesiin EU-kansalaisvalitus lakkoavustuksen verottomuudesta sähköpostina...
Ethän voi olla niin julma, rukoilen polvillani
armoa päällikkö! Ajattele edes syntymättömiä
lapsiani!!!
tänään tehdä Bruxellesiin EU-kansalaisvalitus lakkoavustuksen verottomuudesta sähköpostina!!!
että huomenna kannattaa tehdä Bruxellesiin EU-kansalaisvalitus lakkoavustuksen verottomuudesta sähköpostina.
kyllähän tämä sinun esittämäsi asia painii ihan eri asiassa kuten esimerkiksi:irakin löytämättömät joukkotuhoaseet,köyhien valtioiden avustukset,tsunamihälytyksen kehittäminen,huume,rikollisuus ja prostitutio kysymys.kyllä sinun löytämäsi epäkohta astuu jo yli inhimillisen rajan ja aiheuttaa ihmiskunnalle suurta kärsimystä.
kuin huomenna kannattaa tehdä Bruxellesiin EU-kansalaisvalitus lakkoavustuksen verottomuudesta sähköpostina.
huomenna kannattaa tehdä Bruxellesiin EU-kansalaisvalitus lakkoavustuksen verottomuudesta sähköpostina, vaikka kahdesti(2)
Huomenna kannattaa tehdä Bruxellesiin EU-kansalaisvalitus lakkoavustuksen verottomuudesta sähköpostina.
Huomenna teen Bruxellesiin EU-kansalaisvalituksen lakkoavustuksen verottomuudesta sähköpostina.
Miten olis valitus KATEELLISISTA KANSALAISISTA
saman tien.
Hyvä Arto tee valitus ,tiedät kyllä minne.Keskiviikkona tavataan!Tiedät kyllä missä!
Tosi tyhmää tommonen kun joku kirjoittaa asiallisen viestin, suutuin ja huomenna teen Bruxellesiin EU-kansalaisvalituksen lakkoavustuksen verottomuudesta sähköpostina.
Huomenna varmasti teen Bruxellesiin EU-kansalaisvalituksen lakkoavustuksen verottomuudesta sähköpostina. Tai sitte jo tänään.
Vasta ylihuomenna kannattaa tehdä Bruxellesiin EU-kansalaisvalitus lakkoavustuksen verottomuudesta sähköpostina.
Ja jos ei tehoa, niin sitä seuraavana päivänä CAPS LOCK POHJASSA UUSI.