800 metriä

Jos se menee kunnolla
Niin Cooper kunto
Täytyy olla yli3500 m
100 metriä alle 12 sekunti kunto olla pitää
Mikähän olisi sellainen 800
Metriä tulos
Että olisi kestävä ja nopea
Että voisi niin sanoa
Laittakaa numeroita
8409
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Alle 2min kelpo veto.

Äänestä
  • 10 sekkaa meni nopein veto 16 vuotiaana.

    Äänestä

Että mihin siul on kiire?

Äänestä

Rennosti alle 4min hywä.

Äänestä

Tavikselle alle 4min hyvä.

Äänestä
  • Juu. 5min/km kelpo juoksua. Ei pidä ahnehtia.

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Juu. 5min/km kelpo juoksua. Ei pidä ahnehtia.

    Miulla menee 800m 4min/km. Onko hyvä?

    Äänestä

Amiksessa urheilupäivänä meni kylmiltään 800m 2min ja 28s 16 kesäisenä sen jälkeen en ole kokeillut.Ei varmaan menis alle 3min enää 52 vuotiaana kuntoilijana.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Jos se menee kunnolla
Niin Cooper kunto
Täytyy olla yli3500 m
100 metriä alle 12 sekunti kunto olla pitää
Mikähän olisi sellainen 800
Metriä tulos
Että olisi kestävä ja nopea
Että voisi niin sanoa
Laittakaa numeroita

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu