Tinder-tilini lukittiin ilman syytä!

Moikka!

Olen vähän pulassa ja todella ärsyyntynyt Tinderin takia!!!! Aluksi kun loin profiilin, en sitten päässytkään kirjautumaan sinne. Tukisivulta tuli takaisin vain automaattiviestiä jossa kerrattiin kaikille tuttua liirumlaarumia joka ei auttanut ongelmassani yhtään.

Myöhemmin pääsin säkällä profiiliin ehkä sadan yrityskerran jälkeen. Poistin tilin heti. Myöhemmin yritin luoda uutta profiilia mutta aloitettuani yhtenä päivänä ja jatkettuani toisena tapahtui ilmeisesti jokin moka, kun en ollut luonut esimerkiksi nimimerkkiä heti. En päässyt taaskaan uudelleen Tinderiin jatkamaan profiilin luomista myöhemmin.

Nyt muistin taas Tinderin ja yritin kirjautua sisään. Tilini on lukittu!! Kaiken lisäksi huomasin, että keskeneräisessä profiilissa on oikea etunimeni nimimerkin paikalla. En pääse profiiliin, kun aukaisuun tarvitaan videotunniste, jota en päässyt tekemään. Olen kuullut, että lukittua tiliä ei pääsekään avaamaan.

ONKOHAN NYT NIIN, ETTÄ IHMISET NÄKEVÄT PROFIILINI, VAIKKA SE ON LUKITTU, JOSSAKIN TAUSTALLA? VAI VOINKO EDES LUOTTAA SIIHEN, ETTÄ PROFIILI ON JA PYSYY POISSA. KUUMOTTAA, KUN PROFIILI ON OMALLA NIMELLÄ. ONNEKSI KUVASTA EI EHKÄ TUNNISTA.

Harmi, etten voi enää osallistua suosituimpaan seuranhakuun - vai onko se sittenkin vain todella hyvää tuuria:) Tiedä, miltä olen välttynyt:)

8

3593

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Laitoit vähäpukeisen kuvan komeille jännämiehille näkyville ja tilisi lukittiin. Minä tiedän.

      • Anonyymi

        Aika taitavaa toimintaa aloittajalta jos onnistui laittamaan vähäpukeisen kuvan niin että se näkyy vain komeille jännämiehille mutta ei muille.


      • Anonyymi

        😋😍😋😍😋😍😋😍😋

        🔞 ­­­N­­y­­m­f­­­o­m­a­­­a­­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17911958K

        🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞


    • Anonyymi

      Vanha keskustelu, mutta itselle ajankohtaista. Latasin Tinderin suurin odotuksin, tutustuin kiinnostaviin henkilöihin, olin kohtelias ja rehellinen, kunnes eräänä aamuna tililläni oli "havaittu epäilyttävää toimintaa ja se oli lukittu". Tukitiimistä ei apua. Entä jos profiilini näkyy siellä yhä? Minut tunnistetaan, mutta en pääse enää vaikuttamaan sisältöön. Onneksi en ehtinyt ottaa maksullista palvelua käyttöön! Ehkä toimi joskus, mutta ei enää. Älkää ihmeessä menkö tuonne. Sysipaska ja epäluotettava sovellus! Vaihtoehtoja löytyy!

    • Anonyymi

      I can feel you - sama ongelma! Pahintahan tässä, ettei voi itse vaikuttaa mitenkään. Yhteydenotot tukitiimille eivät auta.

    • Anonyymi

      50+ ei löydä seuraa edes Tinderistä.

    • Anonyymi

      Tinderi on paras!

    • Anonyymi

      Eilen kirjauduin ulos... Tänään sisään kirjautuminen jolloin sovellus ilmoittaa, että olen rikkonut käyttöehtoja ja tilini on suljettu???

      Muutama tavallinen kuva enkä todella ole rikkonut sääntöjä. Nyt poistin sovelluksen ja asensin sen uudestaan niin kaikki toimiikin normaalisti. Aika erikoista sanoisin!

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ootko nainen jotenkin

      Epävarma ulkonäöstäsi
      Ikävä
      219
      5973
    2. Minun rakkaani.

      Haluaisin käden mitan päähän sinusta. Silleen, että yltäisin koskettamaan, jos siltä tuntuu. Olen tosi huono puhumaan, m
      Ikävä
      26
      3754
    3. Koska näet seuraavan kerran

      Kaivattusi? Onko päivä tiedossa vai sattumasta kiinni?
      Ikävä
      82
      2597
    4. Ootko nainen jotenkin

      itseäs täynnä? Mars laihduttamaan. 🫵🏽 K
      Ikävä
      39
      2121
    5. Hyvästi.....

      En vain enää jaksa.....
      Ikävä
      33
      1902
    6. Hyvää yötä

      Mm❤️
      Ikävä
      45
      1868
    7. Ongelma Ibizalla

      Mistä saada triatleetin jalkaan mahtuva kenkä häitä varten?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      107
      1775
    8. Eelle

      Huomenta,ajattelen sua..
      Ikävä
      21
      1656
    9. Hauskaa nimipäivää rakkaalle!

      On kova ikävä. Rakastan sua ikuisesti ❤️🤗😘
      Ikävä
      27
      1502
    10. Tappajamanne kiinni

      Herätys koko Mikkeli! Nyt tietoa kehiin, että saadaan tämä tappaja kiinni!
      Mikkeli
      33
      1468
    Aihe