kävin juuri kyseisillä sivuilla ja olisin innokas tilaamaan paidan. ELi: jos joku täällä olevista on tilannut joskun niin sattuisiko joku tietämään Lady fit- mallin koot miten ne menee?Eli onko esim M-koko pieni vai miten ne koot tuolla menevät?
Ettei pettymystä.
Otin firmaan sähköpostitse yhteyttä, mutta eivät ole vastanneet vielä. Joten ajattelin tätä kautta kysellä..
Ettei pettymystä.
Otin firmaan sähköpostitse yhteyttä, mutta eivät ole vastanneet vielä. Joten ajattelin tätä kautta kysellä..
Vastaukset 1
Vanhimmat
Olen tilannut kaksi paitaa t-shopista. Toisen lyhythihaisen lady fitin ja toisen hihattoman naisten paidan. Molemmat kokoa XS. En ole juurikaan paitoja käyttänyt, koska totesin koon liian isoksi. Paidat eivät istu kunnolla. En ole mikään älyttömän pieni. Yleisimmin paitani ovat kokoa S.
Kokoa enemmän olin pettynyt paitojen laatuun. Teksti/kuvat olivat jo uutena todella haaleat. No, se on ehkä tarkoituskin. Paidat menivät myös muutamassa pesussa todella nuhruisiksi.
Hintaansa nähden olen pettynyt.