Mitkä Rimmelin ripsiväreistä ovat mielestänne parhaita? Millanen se uus kampamaskara on? Entä sitäkin uudempi taivuttava?
Rimmelin ripsivärit
oneheart
3616
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
itse käytän rimmelin super lashia,se ei paakkunnu,on luonnollinen ja illalla saa näyttävät ja erotellut ripset. ei ärsytä silmiä,lähtee hyvin pois. plussaa.
Hyviä on! Kamparipsari aivan uskomaton, erottelee tosi hyvin (äh, kuulostaa mainonnalta, mutta totta!). Vaikka Rimmel onkin halpismerkki, niin ripsarit oon todennu hyviks.
Samoin se "taivuttava" tms, en muista nimeä, toimii. Se oikeesti taivuttaa, vaikka olis ihan tikkusuorat ripset. Suosittelen lämpimästi.
Vastakysymyksenä sellanen, että onko kellään DiorShow -ripsarista kokemuksia? Kallis, mutta nimekäs ja laadukas merkki... Kannattaako ostaa?
Kiitti teille!