Tapasin vuosia sitten koripallon harrastavan 18 v nuorukaisen joka oli n. 190 cm pitkä. Hän piti omaa pituuttaan ikäänkuin hankittuna ominaisuutena. Eli pituus oli hänen mielestään jonkinlainen saavutus. Kuvastaako tämä koripalloilijoiden ajatuksen juoksua yleisesti vai oliko kyseinen henkilö yksinkertaisesti vain tyhmä?
Koripalloilijan pituus
4
426
Vastaukset
- Anonyymi
Veikkaan että tämän kirjoituksen takana on lyhyt setä joka ei ole saanut naista ja yrittää saada varmistuksen että se ei johdu siitä että hän on 150cm pitkä.
- Anonyymi
😍😋😍😋😍😋😍😋😍
💋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17920167U
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞
- Anonyymi
Kaikkihan pitää kaikkea saavutettuina etuina minkä on itse muka valinnut. Se ei liity pelkästään omiin ominaisuuksiin vaan myös esim autoihin tai moottoripyöriin. Joku laiha nilkki luulee että hän on niin hyvä kuski ja paljon voimakkaampi kuin toisessa halvemmassa ja vähemmän tehokkaassa autossa oleva että voittaa itsenään ohituksessa tämän heikomman yksilön. Monessa tapauksessa olisi niin että jos autot pysäytettäisiin puntosta nousisi parimetrinen kaveri joka pyyhkisi lattian sillä lippispäisellä hintelällä bemarikuskilla joka otsatöyhtö lakista vilkkuen katseli ratin puolien välistä kuin pikkulapsi maantielle. Puntokuski ei tarvitse mihinkään tehokkaita koneita koska hänellä on pää kunnossa hänellä on itsevarmuutta hän riittää itsenään hän ei tarvitse ulkoisia killuttimia. Monet myös yrittävät esittää jotain toista kuin itseään. Sekin on kummallista. Kyllä monet naiset tykkää pituudesta ja varmaan monesta muustakin ominaisuudesta. Pitkänä tyyppinä voin sanoa että kyllä se on moni muu joka tekee asiasta numeron itse en sitä edes huomaa kun olen tottunut olemaan pitkä.
- Anonyymi
Koripallossa voi pärjätä vaikka olisi 170cm ja tienata jopa enemmän kuin NHL pelaajat, riippuu vaan siitä jos olet loistava pelinrakentaja heittäjä syöttäjä ja puolustaja samassa paketissa ja omaat ok fysiikan
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke332263- 1231936
- 771591
- 1601222
Mitä harrastuksia kaivatullasi on?
Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?671217- 611046
- 481043
- 641004
Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi
Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂62927Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?
Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t29925