western village trail run

Hoka tapahtuma Western Village Trail Run Raaseporissa 26.8.
Polkujuoksumatkat 5, 10, 25 ja 50 km.
Järjestäjä Raseborg Trail Runners

Oletteko mukana? Tuolla kelpaa juosta satamailista lyhyempiä matkoja.
4297
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jos hölkkäjumalat suo, lähen viitoselle.

Äänestä

Liika pitkiä matkoja. Kuka jaksaa juosta 50km?

Äänestä

Onko itkonen käynyt nauttimassa?

Äänestä

5km polku-ultran rentova.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Hoka tapahtuma Western Village Trail Run Raaseporissa 26.8.
Polkujuoksumatkat 5, 10, 25 ja 50 km.
Järjestäjä Raseborg Trail Runners

Oletteko mukana? Tuolla kelpaa juosta satamailista lyhyempiä matkoja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu