Et sinä välittänyt minusta aidosti koskaan

Olisit antanut mulle anteeksi jos olisit välittänyt.
8353
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Aidosti pyytäny mistään kertaakaan.
Alkaa, vilpittömästä halusta

Äänestä
  • Olen pyytänyt monta kertaa.

    Äänestä

Välittäminenkin itsestään. Peili,. Ehkä, mistä itteees nääshää

Äänestä

Pyysitkö anteeksi?

Äänestä
  • En ole nähnyt joten viestillä olen pyytänyt monta kertaa.

    Äänestä

Sitten estot vielä päällä ja ei vastauksia suoriin puhelin viesteihin.No tyhmä ja sokea olen ollut ja kuvitellut kaiken.

Äänestä

Ei sillä että tietäisin mistä aloituksessa on kyse, mutta jotenkin narsistinen vivahde tulee tyyliin oliko se yliajo sulle oikeasti niin iso juttu yms. Ei jotenkin ole tervettä henkeä tässä

Äänestä
  • Yliajosta en tiedä mitään.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Olisit antanut mulle anteeksi jos olisit välittänyt.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu