Video "tavallisista" autoilijoista

Huonoimman kuljettajan kommentit videon lopussa:
Brian says - Ohjelmasarja on saanut minut käsittämään miten huono kuljettaja minä olen.

http://s35.yousendit.com/d.aspx?id=2OAETSYF41NZU3SQG03YE30942
1470
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Se vikahan näissä Tosi-tv:n nimellä kulkevissa jutuissa on, että katsoja ei voi mistään tietää, onko se ihan oikeasti spontaania vai käsikirjoitettua paskaa. Tuo linkki nyt ei toiminut, mutta jos kyseessä on tuo ylellä näytetty sarja, niin sanoisin seuraavaa :

noin surkeita autoilijoita tuskin voi olla olemassakaan, koska jos olisi, he tuskin koskaan olisivat inssiajoa läpi saaneet. Eli uskoisin että siinäkin oli näyteltyä skeidaa koko homma.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


-S- kirjoitti:

Huonoimman kuljettajan kommentit videon lopussa:
Brian says - Ohjelmasarja on saanut minut käsittämään miten huono kuljettaja minä olen.

http://s35.yousendit.com/d.aspx?id=2OAETSYF41NZU3SQG03YE30942

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu