Katsoin juuri Special Olympics-maailmankilpailun ja oli kyllä hienoja urheilijoita. Hattua nostan myös heidän vanhemmille/huoltajille sekä valmentajille.
Eräs urheilijan isän kommentointiin (ymmärrän kyllä mitä hän tarkoitti) vastaisin, että kyllä he ovat maailman parhaita urheijoita, heidän tasollaan.
Tsemppiä kaikille kisaajille, oli ilo katsoa, välillä tippa linssissä.
Ja kiitos
Arz
Special Olympics
Anonyymi-ap
0
337
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614458KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1543325Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?582637Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492574- 1202399
- 241903
- 241711
- 301636
- 1721579
- 371285