Ella Junnilla teki sen taas

Anonyymi-ap

Itkupilli ja mielensäpahoittaja numero 1 halusi päästä muita helpomalla. Mutta onneksi muut pitivät päänsä ja jatkoivat kilpailua koska olivat jo kastuneet. Täysin oikea päätös muilta. Itkupilli sitten osoitti mieltään ja ykskaks alkoi tuleen "outoja tunteita takareiteen". Henkisesti 10 vuotiaa tasolla.

5

395

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Junnila on yks diiva, joka on huutamassa lisää rahaa, kun käy kääntymässä kentän laidalla. Ei pärjää maailmalla, kun kotimaassa kilpailee ainoastaan hyvällä ilmalla. Hän kuuluu siihen ryhmään, joka roikottaa itseään mukana vuosi kaudet, jotta pääsee arvokisoihin ja moni nuori jää ilman lopettaen koko urheilemisen.

    • Anonyymi

      Vaivojen korostaminen tuntuu olevan päällimmäisenä myös selostajilla ja varsinkin "asiantuntijalla". Vaikeaa ja vastoinkämisiä on ollut, mutta nyt on kaikki kunnossa jne. Myös herkistely ja itkeskely on noussut tärkeäksi.

    • Anonyymi

      Vain tyhmä lähtee urheilemaan ja mahdollisesti rikkomaan itsensä ja uransa jos kroppa antaa varoitusmerkkejä.
      Vain ihminen joka ei ole itse harrastunut kuin videopelejä ja somevittuilua, voi kirjoittaa tuollaisia avauksia.

    • Anonyymi

      Voo voi voi

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko kertonut jo muille tunteistasi?

      Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.
      Ikävä
      66
      3042
    2. Kesä, kesä!

      Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k
      Tunteet
      9
      1801
    3. Minkälaisesta seksistä

      haaveilet kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      112
      1666
    4. Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.

      Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes
      Maailman menoa
      224
      1229
    5. Olisin ottanut sinusta akan itselleni

      Mutta olitkin aika itsepäinen ja hankala luonne.
      Ikävä
      123
      967
    6. Pitikö mennä rakastumaan

      Oi kyllä, kyllä piti. Kiitos vaan sulle mies! Todella kiitän..
      Ikävä
      93
      933
    7. Mitä tai ketä kaivattusi

      muistuttaa?
      Ikävä
      60
      924
    8. Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...

      Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil
      Maailman menoa
      65
      907
    9. Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!

      No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik
      Viihde ja kulttuuri
      6
      825
    10. Hei, huomenta komistus

      Yllättääkö, että olet heti mielessä. Mukavaa päivää upea ❤️
      Ikävä
      34
      800
    Aihe