Olen 23v mies, ja tunnustan että olen pitempään himoinnut vanhempaa naista. Siis kunnolla vanhempaa . En ole montaa kertaa yrittänyt, en vain keksi kuinka avata keskustelu? Ja toinen on että missä, ei baareissa tule kauheasti pörrättyä. olen ihan komea, fiksu ja huumorintajuinen, mutta jotenkin epäilyttää kiinnostaako vanhempia naisia nuoret miehet
Vanhempaa naista
5
386
Vastaukset
- Anonyymi
Mene hirrenveisto- tai perinnerakentamiskursiille.
Siellä voi kohdata yllättäviä miljoonaperijättäriä.
Hirrenveistokurssilla voit sitten käsipäivän jälkeen kysyä, että koskas rouvan kanssa pääsee kairailemaan :)
-keinovaginamies- No ei se nyt niin kummaa ole, ainakaan minun mielestäni. Jutustelun aloitus voi tietty olla vähän haastavaa, mutta aina voi lähteä liikkeelle säästä, liikenteestä, verotuksesta jne., politiikan ja vastaavat kannatanee kyllä ainakin alkuun unohtaa.
Jos asustelet jossain pk-seudulla, niin kannattaa joskus piipahtaa Helsingin Mummotunnelissa, siellä on hyvä vienti juuri kaipaamassasi ikäsuhteessa, kuten tavallaan nimikin kertoo, olkoonkin että se on alkujaan ollut huuli.Vaikea sanoa? Voisin kuvitella, että joku vanhempi hieman kiukustunut vanhempi nainen voisikin "käyttää" sinua.
Luultavammin pettyisi, koska "tulisit" ennen aikojaan. Mutta saisit "jännää" ja yhden haukottelevan ja kämpästään hittoon sut potkivan kokemuksen...
Onnea, hei! 😄- Anonyymi
Entä jos käy sillä tavoin että menee jo naimisiinkin ja sitten vasta muutaman muoden kuluttua huomaa että ei ollutkaan nainen vaan mies jonka kanssa meni naimisiiin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",175083Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1012311- 1351998
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee481858Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171660"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!551266Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu113925Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää48841Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.303831Kaupungin yt
Honkolan tai hietaman koulu suljetaan. Säästölistalle on nostettu muun muassa Honkolan tai Hietaman koulun toiminnan l24654