Kemijärvi är ett taskigt ställe

Dårar. Allt är så mycket bättre i Sverige. Kvinnorna är också vackrare och snällare. 💩
8596
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Sinäkin jäit ilman puuroa

Äänestä
  • Да
    Да

    Äänestä

Kemijärvi är den bästa platsen i världen

Äänestä
  • ПРАВДА
    правда

    Äänestä

  • ПРАВДА
    правда

    Äänestä

Nyt alkaa vaikuttaa varmalta sellutehtaan tulo

Äänestä
  • Biosellu osakeanti?

    Äänestä

Jassoo, sitten kun vielä saisi piIIuu niin oolalaa

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Dårar. Allt är så mycket bättre i Sverige. Kvinnorna är också vackrare och snällare. 💩

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu