Kun puoliso jäi kiinni pettämisestä niin sain näin jälkikäteen ajatellen jonkinlaisen hermoromahduksen. Toiset kestää toiset ei, jäin lasten takia ja nyt tuntuu että kannattiko? Käsiteltiin asiat kyllä silloin mutta huomaan että taisi tunteet minulla kuolla toista kohtaan. Jos tästä lähdetyksi saan niin on varmaan viisasta olla sen aikaa yksin että saa käsiteltyä itsensä kuntoon. Aloittaa sitten parisuhteen jos joskus sille tuntuu. Kun lähipiiriäkin katsoo näin 4 kymppisenä niin aika lailla kaikki on nämä kuviot käynyt läpi. Tätäkö se on olla pitkässä suhteessa? No onhan niitä hyviäkin tarinoita tiedän mutta vituttaa kun itsellä se ei sitä ollut. Elämä jatkuu.
Eheydynkö koskaan
Anonyymi-ap
1
694
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1291333
- 100861
- 75683
- 50577
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa12493ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40464Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m153441Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..30407- 25381
Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;174372