Mikä Dissellä meni elämässä pieleen?

Jäi paljon lapisia mutta ei yhtään naista.
10247
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Lapisia, mitä ne on?

Äänestä

Jaa-a. Ehkä hänellä meni jokin elämässään hyvin. Lapset on tehty, ei naista riesana. Riippuu miten asiaa katsoo ja keneltä kysyy.

1Äänestä

Pitäiskös niitä naisia montakin olla? 😆

Äänestä
  • Niin ja lapisia on kaiksi. 😄

    Äänestä

Sama mikä kaikilla muillakin !

Äänestä

Eronnut?

Äänestä

Entäs tämä viinanjuonti ! Naiset tykkää viinamiehistä kuten olen lukenut.

Äänestä

Mieluummin kolme naista ja neljä lasta mitä koko elämä runkaten.
Ei muuta:)

AV

Äänestä

Nyt kannattaa

Äänestä

Pukille käy

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Jäi paljon lapisia mutta ei yhtään naista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu