Onko Kemijärvi kunta vai liekö unta? Ovatko avaruusnaaraat ne, jotka maustavat elämän? Vai liekö jokainen oma astiansa, välillä heikko, välillä vahva, välillä pippurinen, välillä vain tyhjä malja - ja välillä se toisia kannatteleva hylly? Niinpä niiiiin….
Ollako vai eikö, siinä pulma
Anonyymi-ap
11326
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Miksi Kemijärvellä puhutaan ufojen seksielämästä ja humanoidinnaaraista, joilla on hyvin suuret rinnat? Onko se joku paikallisten sekopäiden fantasia!
Aivan huuhaa
Paluumuuttaja tietää näiden olemassaolosta puhtaasta kokemuksesta. Leikit olivat niin villejä ja nautinnollisia että huh huh.. . .
Hän, jota matkit, on oikean naisen ei ufonaisen kanssa ollut, luxustason nainen Espoo miksi matkit
Hän on kyllä nähnyt vain unta, ei ole pitkää aikaa kun hän valitti ufomiehen käyneen housuissaan. Eli unet on aika sekalaisia
sellutehtaan lumoisssa jota ei ikinä tuu alkaa jo humabodikki kiinostaa väki vähenn..käteen veto lisäääntyy
Palstantarkastaja, huomio!
Tosiaan huomio tänne. Täällä paljastetaan8 jotak8in täysin sairasta. Erehdys ei ehkä ole kovin suuri, mutta märkivä haava on hyvin syvällä.
Aivan sama kuhan saisi puuroa ja tosi äkkiä
🧟♂️
🥣
Huh huh, nuoruudessa avaruusolennot kaappasivat ja tekivät seksuaalisia juttuja. Se teki hänestä miehen.