Oon 45v mies avoimessa suhteessa tästä Etelä-Pohjanmaalta. Etsin naista lähinnä fwb tarkoituksessa, mutta polyamorisena miehenä rakkauskin on sallittu tunne, eikä sitä ole suljettu pois. Olisi mukava jos olisit samalta alueelta kanssani, jotta voisimme nähdä suhteellisen usein. Toiveena olisi myös että päihteet eivät ole elämän tärkeimpiä asioita vaan esim. tykkäät luonnosta vaikka vaellusmielessä. Plussaa on jos olet polyamorinen tai kiinnostunut polyamoriasta mutta ei pakollista. Provoajat älkää sotkeko tätä aihetta vaan pidetään jutut asiallisena noudattaen turvallisen tilan keskuslun periaatetta. Ota rohkeasti yhteyttä :)
Etsin avointa suhdetta
6
923
Vastaukset
Olis mukava löytää seuraa
- Anonyymi
Täällä olis pari Seinäjoelta. Laitoimma yvn.
No eipä näy yvtä
- Anonyymi
Tuletko Seinäjoelle? N41
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1331363
- 1011054
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait89954Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede25947Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat308832- 99803
- 37683
- 109656
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.56648Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.
Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet140603