Vety V8 jenkki

Vedyllä saa toimimaan V8 koneen ja sounditkin ovat kohdillaan.
Pakoputkesta tulee vain vettä.

https://youtu.be/RAEhhYqMEBE?si=T44feQv2W-LVT7vE

Miten tämä sama onnistuisi patterisähköllä?
4168
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Todella huikeaa 👍

Äänestä
  • Vielä huikeammat äänet tuli Toyotan ralliautosta kun se sovitettiin käymään vedyllä.

    Ei ne äänet pahemmin muutu polttomoottoriautossa vaikka se kävisi bensiinillä, vedyllä, tai vaikka hiilimonoksidilla (häkäpönttöauto).

    Äänestä

Voi voi näitä amispoikien avauksia.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Vedyllä saa toimimaan V8 koneen ja sounditkin ovat kohdillaan.
Pakoputkesta tulee vain vettä.

https://youtu.be/RAEhhYqMEBE?si=T44feQv2W-LVT7vE

Miten tämä sama onnistuisi patterisähköllä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu