Moi! Mietin sitä että pitäiskö mun lopettaa ratsastus kun oon siis pari kuukautta nyt harrastanu ja oon halunnu 6-vuotiaasta saakka aloittaa. Käyn aina yleensä mun kaverin kaa joka harrastaa kans ja on just alottanu. Mua pelottaa että mulle käy jotain ja sit se mun kaveri ragee mulle kun en uskalla tehä mitään.Mitä mieltä te ootte pitäiskö mun lopettaa?
Pitääkö lopettaa??
10
829
Vastaukset
- Anonyymi
Lukeeko kukaan ees näitä??😊
- Anonyymi
Kirjoitin siis tän ja kysyin vaan tolleen sen takia kosk no halusin tietää
- Anonyymi
Kyllä. Antikristus ratsastaa kaikella hyvällä. Ihan kaikella.
- Anonyymi
En oo mikään antikristus!🌞
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
En oo mikään antikristus!🌞
T:ap
- Anonyymi
Jos oikeesti tykkäät siitä lajidta ja oot oottanu noin pitkään tätä niin en ite ehkä lopettais. Ja jos jännittää niin voithan mennä vähän kokemattomampaan ryhmään kertaamaan asioita.
- Anonyymi
Okei kiitos vinkistä😁👍🏼
- Anonyymi
Ehkä sun kannattais isona tyttönä alkaa katsella hevosenkaakin sijaan haarojen väliin jo jotain muuta vehjettä ratsastettavaksi. MIESTÄ.
- Anonyymi
Pääkii tiedätkö sä mitä hevoset ja ratsastus voi merkitä muille niinku mulle 😠
- Anonyymi
Jos ratsastus on sun intohimo niin jatkan ihmeessä
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh432997Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta612941- 422357
- 311853
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘251709Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa721654- 481576
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä771255- 361236
- 791070