Toivottavasti kaikki naiset jättää sut

Olet kylmä ja tunteeton ihminen.
7216
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Joo hyvää itsereflektiota vaan aloittajamiehelle vai kuinkas me tämä huuhaa nyt koetaan?

Äänestä
  • Lähinnä äijä taitaa huutaa taas itse urku auki aloituksensa täyteen kamaa tai sitten alkaa täyttämään seuraavaa trollausta

    Äänestä

Jestas mikä mudvelkku! Samat sanat sulle!

Äänestä

Tai sit sieltä tulee vielä se joka saa sen lämpimän puolen esiin.

Äänestä
  • Sellainenkin on mahdollista. Elämä voi yllättää.

    Äänestä

Tuskin jos narkkelista kyse

Äänestä

Näin se elämä nakkelee toisia? Kun ei luota aina täysin itseenkään, silloin on turha odottaa luottoa muihinkaan. Näin se elämä voi toisia toisinaan viedä, sattumasta toiseen. Kuraa saa niskaan vain olemalla oma itsensä. Ketä kohtaan uskaltaa tuntea?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Olet kylmä ja tunteeton ihminen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu