Kenenkähän varpaille astui?
Taas kunnasta loparit
Anonyymi-ap
141747
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
kenelle nyt
Jokainen lähtee jos itse haluaa.
Niinpä,täällä taas yritetään laittaa kunnan piikkiin tämäkin.Jokainen päättää itse omista asioista.
Oletko niin tyhmä ettet tiedä miksi toimitaan näin.Olet jäänyt junasta ajat sitten kun et tuota tiedä.
Jos asioista ei voi kirjoittaa niin kuin asia on vaan lukija pitää arvuutella, että mikä sana, nimi tuohon kuluu, niin jättäisin kirjoittamatta, ristisana tehtävät kuuluu eri katekoriaan.
Joo, kyllä kiinnostaa lukea: Tehtävään valittiin xxxxxxx xxxxxxxx.
Kiusaaminen työpaikoilla ja muutenkin kertoo kiusaajasta enemmän kuin tuhat sanaa,
eli kaikki muumit eivät ole kotona.Kateus on suurin päänvaiva...henkinen köyhyys..
Valitettavasti se kalahtaa hänen omaan nilkkaansa ja peli on menetetty,sitä saa mitä tilaa....ja hyvä niin,ansionsa kullakin
Ai miten tämä taas liittyi tähän asiaan.Ei kirjoittelija oo oikein ajan tasalla.
No eihän se ihme ole kun työtilat ovat liian pienet,kunnantaloa pitäisi ehdottomasti laajentaa että olisi tilaa jokaiselle,myös ilmanlaatuun kiinnittää enemmän huomiota.
Ehdotan ratkaisuksi jokaiselle oma osasto ja lukitut ovet,punainen valo kertomaan että osasto on varattu vain kyseiselle henkilölle.
Virus jyllää taas. Olkaa varovaisia.
Kohta ovet suljetaan, että virus ei tartu kunnan ylimään kastiin jos entiset merkit pitää paikkaansa.
😍😍😍😋😋😋😋😍😍😍
🍑 Kuumat tytöt odottavat sinua -> https://www.ero4.fun/girl4love
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
Ja taas virkamies lähti
Eipä yllättäny lähtö.