Miten on tänään mennyt neuvottelut?

Miten on käynyt tämän päivän neuvotteluissa? En ole kuullut oikein mitään uutisia siltä rintamalta.
1190
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jatkuu huomenna......
TA julistaa työsulun toistaiseksi jatkuvana keskiviikkona, PAM, akt, metalli tukitoimiin ensi viikolla.
Pientilat vaikeuksissa koska ei ole pakkauslaatikoita, taitaa tulla mätäsatoa viljelijöille valitettavasti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Guudie kirjoitti:

Miten on käynyt tämän päivän neuvotteluissa? En ole kuullut oikein mitään uutisia siltä rintamalta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu