Kuulin että yhet jos toisetkin vaihtellee täällä. Kiinnostais vaimon kanssa. Niin monta vuotta jo yhessä että alkaa kumpaistaki kyllästythään samat temput.
Parinvaihtopilheitä
Anonyymi-ap
9
1445
Vastaukset
- Anonyymi
En mie tuosta pari vaihdosta kun mulla ei ole paria jonka vaihtaa. Porot kyll tulevat oven pieleen ja tarjoavat että ota nyt minut ko olen jossakin kunnossa. Lihaa en syö mutta niille jotka haluaa syyä varmaan maistuu nämkkk lihat. Et sillai pari vaihto.
- Anonyymi
Pitäskö kuitekki ensin se oma vaimo hommata :)
- Anonyymi
Poikamies tarvi vaimoa ko ole lapsiakhan.
- Anonyymi
Mitä poikamies vaimolla teköö
- Anonyymi
Onko sinne pilheisiin kutsuvieraslista?
- Anonyymi
Samaa mietin minäkin..
- Anonyymi
Pilheetkö,pilhheet
laita kik viestiä tixtax95, tääl ois 28v pari.
- Anonyymi
Voihhan niithä vaatimiakin vaihdella.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta663392Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh463212Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa1252771- 442553
- 311963
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘271860- 481636
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä871505- 391330
Et siis vieläkään
Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k391240