Ehdoton Ei Pavelle!

Anonyymi-ap

Nuorempana naureskelin Väyrysen Paavon typerille asioitten mutkistamiselle, nyt lähinnä olen ärsyyntynyt koska on joka paikassa laittamassa kapuloita rattaisiin.
Kaikki valtion tuet on kelvannut ja lisää pitäisi saada eikö hänen ahneus lopu !
Kertokaa edes yksi hyvä asia mitä saanut tässä maassa asikaan, niin minä kerron Tuhat asiaa mitä hän on vängännyt ja vääristellyt !

Taas vaalien lähestyessä on niin yhteistyökykyinen ja positiivisesti kaikkeen suhtautuva.

Hah hah...

5

258

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Paavo Väyrynen on mestari, tai jopa profeetta. Siihen ei Haavisto, Aaltola, Rehn, Stubb, Andesson, Harkimo, Urpiainen, Essayah, saatika Halla-aho kykene . Siksipä Väyrynen.

      • Anonyymi

        🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑

        😋 ­­N­­y­­­m­­­f­o­m­­­a­­a­­­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#18090382l

        🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞


    • Anonyymi

      Pate ainakin osannut hakea EU-tukia joita Suomella jäi hakematta kymmeniä miljoonia sen vuoksi ettei kellään muulla Suomessa älli riittänyt niiden hakemiseen.

    • Anonyymi

      Paavo on wahva Putinin tukija.

    • Anonyymi

      Osaajat tekee ja osaamattomat arvostelee kertoo vanha sananlasku. Kun katsotaan suomalaista menestystarinaa neljännesvuosisata taaksepäin ja aloitetaan Niinistöstä, joka vakuutti suomalaisille veronmaksajien Soneramiljardien olevan turvassa, jatketaan Sari Sairaanhoitajan, Nokian alas-ajon sekä Kreikkamiljardien kautta Uniperkauppoihin, niin hölmömpikin tajuaa, että vänkääjille on ollut tarvetta. Nykyään on tapana vastata kysymykseen kysymyksellä: Kerro yksi asia, jossa Oy Suomi Ab on onnistunut viimeisen 25 vuoden aikana ja jota Paavo on vastustanut? En ole Paavon kannattaja ja olen sitä mieltä, että Paavon kannattaisi käyttää loppuelämänsä johonkin järkevämpään.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua

      Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä
      Äänekoski
      84
      1719
    2. Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa

      Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.
      Maailman menoa
      272
      1595
    3. Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava
      Maailman menoa
      288
      1373
    4. Martina lähdössä Ibizalle

      Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      170
      1299
    5. Avustikset peruttu.

      Aettokosken ampuraan rahat otettu poekkeen valtiolle.
      Suomussalmi
      57
      915
    6. Määpä tiijän että rakastat

      Minua nimittäin. Samoin hei! Olet mun vastakappaleeni.
      Ikävä
      48
      881
    7. 66
      874
    8. Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa

      Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em
      Ikävä
      66
      873
    9. Miksi mies tuntee näin?

      Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui
      Ikävä
      40
      861
    10. Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg

      parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤
      Ikävä
      48
      838
    Aihe