Miten nainen suhtautuisit, jos olisit treffeillä miehen luona ja istuisit sohvalla miehen vierellä romanttista saippuaoopperaa katsoessa ja vierelläsi olisi paperipyyhkeitä itkukohtauksia hillitsemään.
Miehessä paljastuisi uusi yllättävä puoli.
Mies kiskoisi sinua syliinsä istumaan, vaikka räiköisit vastaan, niin mies aloittaisi uudeleen ja perustelisi, että haluaa pitää naistansa sylissään.
Miten reagoisit, siis jättäisit miehen varmaankin.
Miehessä paljastuisi uusi yllättävä puoli.
Mies kiskoisi sinua syliinsä istumaan, vaikka räiköisit vastaan, niin mies aloittaisi uudeleen ja perustelisi, että haluaa pitää naistansa sylissään.
Miten reagoisit, siis jättäisit miehen varmaankin.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Olisin poitunut niiltä treffeiltä jo siinä vaiheessa, kun mainitaan "romanttinen saippuaooppeera" ja " paperipyyhkeet". Ei lainkaan mun juttuni nuo.
Miehestä paljastuisi sellainen yllättävä puoli, ettei häneen voi luottaa ollenkaan eikä arvosta naista. Eli lähtisin HETI. Tuollaista tilannetta ei tullut koskaan vastaan.
Naiset on ilkeitä 😭!
Ilkeitä ja kylmä tunteisia ja silti valittavat, ettei mies osoita hellyyttä ja lämpöä.
Jos mies yrittää osoittaa, niin nainen suuttuu ja vihastuu!!!!
"Mies kiskoisi sinua syliinsä istumaan"
No ei varmana kiskoisi. Miehillä on yleensä käytöstapoja.
- Sheena
Sitten mies söisi samalla kylmää lenkkimakkaraa sinapilla rasvaisilla käsillä ja nuolisi välillä sormiaan maiskutell. Mies myös piereskelisi kovaäänisesti toistaen joka pierulla: "Aijai, kyllä nyt kelpaa".
Erikoista, todella erikoista, naiset valittaa, ettei miehet osoita hellyyttä, läheisyyttä, eivätkä helliä kosketuksia tai lähesty naista.
Vastausten perusteella naiset eivät halua miehen läheisyyttä, hellyyttä ja kosketusta, vaan haluavat, että miehen välissä on suuri rako, ei mies missään tapauksessa saa tulla lähelle, ei ainakaan nainen halua istua miehen sylissä, vaan mielummin vaikka kylmällä teräs pallilla, jossa on epämukavan kovia kyhmyjä!!!!
Ei romanttisia saippuaoopperoita… itkukohtauksista puhumattakaan. Kuulostaa epäilyttävältä tuollainen väkisin syliin kiskominen, pois lähtisin.
Juu ei, häivy!
" romanttista saippuaoopperaa katsoessa ja vierelläsi olisi paperipyyhkeitä itkukohtauksia hillitsemään."
*haukotus*
Kieltäytyisin treffeistä. Keksin jotain mielekkäämpää tekemistä. 😂
Vastenmielinen mies tuollainen pakottaja. Ei tiedä hellydestä mitään. 😞
En olisi ko. tilanteessa, koska en katsoisi saippuaoopperaa. Oikeat miehet ja naiset eivät katso telkkarista paskaa.