Mutta ei ne ala vaihtaa missään ko on toiselta paikkakunnalta tullu, rennkaat on auton kyydissä vanteissa, mutta ei ole kellään aikaa, maksukyky on taattu.
Pitäs saada talvirenkaat alle
17
795
Vastaukset
- Anonyymi
Pitää Lapin Kumille aika varata.
- Anonyymi
Honkuri vaihtaa
- Anonyymi
Lokakuussa meni jokin ruuvi läpi keskeltä kulutuspintaa, ei saanut täällä kuntoon, ajelin Tornioon pienellä vararenkaalla n. 60km.h. Heti laitto sellasen kumikielen reikään. 18€. Matkaa nyt ei ole ko jotain 170km. Mutka.
- Anonyymi
Äss ko 140 km. Vain.
- Anonyymi
Olisit puhunut tämän perän typerää murretta ja töksäyttäny jotain junttimaista niin olisivat vaihtaneet
- Anonyymi
😅 No se olis tehonu pian
- Anonyymi
Kyllä 👍👍
- Anonyymi
Mene kotiin renkainesi kuitenki lahot sakkokiekot
- Anonyymi
No tuo on kyllä paikkakuntalaisen kirjoitus, noin juuri ajatellaan täällä muualta tulleista, "ei meän kylhään saa tulla..
- Anonyymi
Honkuri vaihtaa vitsi vitsi,siitä niilä pojan mulkeroila mitään tule
- Anonyymi
Tai saa ootella muutaman viikon, jonoon....
- Anonyymi
Voi uusavutonta. Koska siihen hommaan on tarvittu apua? Aina on renkaat ite alle laitettu ja naapureitakin jelpattu.
Vai olisko aloituskirjoitus ihan vain provosoiva? Tai taka-ajatuksia sisältävä? Ei voi ymmärtää.- Anonyymi
Kukaanhan ei ole edes odottanut että sinä ymmärtäisit jotain, älä edes koeta ajatella mitään normaalia asiaa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kukaanhan ei ole edes odottanut että sinä ymmärtäisit jotain, älä edes koeta ajatella mitään normaalia asiaa.
Kyseessähän ei ole rupinen Nissan, renkaat on asennettva oikea oppisesti, momenttiin, ja painotettava.
- Anonyymi
Kallen kurvin rähmäkäpälät
- Anonyymi
Ei NYMFOMAANi hymiöineen saa ihmisiä hiljaiseksi, turha on yrittää, vaikka on kuinka fasisti tai fasistilähettiläs.
Fasismi tulee tuhoutumaan, NYMFOMAANI mukanaan, sen takaan.
Taas olit yrityksen tehnyt tähän ketjuun.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 213560
Olit ihan
Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu303403Miksiköhän vasemmistossa on niin paljon ns. tapatyöttömiä ja muita köyhiä?
Tokihan Minja Koskela oli sitä mieltä, että ei terveenkään ihmisen ole pakko tehdä töitä, sitä neuvoa moni vassu noudatt503371Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka513025Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?
"Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu1222849Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod192594Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.1132325MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,142135Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle
Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S281737IL- KELA:n pääjohtaja, lääke- ja oikeustieteen tohtori Lasse Lehtonen sekavassa tilassa Brysselissä!
"Iltalehden tietojen mukaan Lehtosen käytös Brysselin lentokentällä on herättänyt huomiota, ja hänen olemuksensa on tulk1321348