Naiset1234

Oiskohan kemin tai lähialueella nuorempia kuin 70 vuotiaita naisia, ite oon rapia 60 ja alkaa jo pikkuhiljaa tympiin nuo yli 70 kymppiset jotka vaikuttaa haluavansa itseään nuoremman kiiltokuvan elämäänsä, haluaisin noin itseni ikäisen naisen loppuelämäksi olemaan kanssani.
8485
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Nuoremmat ovat muuttaneet muualle.

Äänestä
  • Nuoret viisastuneet ja lähteneet pois Kemistä.. saa miehet toisia vaan ku ei muita oo enään

    Äänestä

Löytyykö sellaista 60-miestä, jolle kelpaisi samanikäinen nainen loppuelämäksi? Minua tympii, että niille kelpaa vain sellaiset nelikymppiset kiiltokuva naiset 😄.

Äänestä

Tuskinpa ne seitsemänkymppiset naiset enää miesten perässä juoksevat, eivät edes viisikymppiset. Miehet kyllä haluavat jonkun taloudenhoitajan.

Äänestä

Voi kun löytyisikin sellainen kiva hellu vaikka loppuelämäksi.

Äänestä

Ei kun kaikki vapaat alle 70-kymppiset huomenna Kukkoon 👍.

Äänestä

Vanhassa vara parempi, mutta miten sinä niin vanhan akan......? Tuollahan on vapaana niin paljon simpsakkaita kuuskymppisiä. Avaa silmäsi.

Äänestä

Tuu Hiacceen Entisten nuorten diskoon bailaan meijän kaa. Ootamma sinnuuu siellä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Oiskohan kemin tai lähialueella nuorempia kuin 70 vuotiaita naisia, ite oon rapia 60 ja alkaa jo pikkuhiljaa tympiin nuo yli 70 kymppiset jotka vaikuttaa haluavansa itseään nuoremman kiiltokuvan elämäänsä, haluaisin noin itseni ikäisen naisen loppuelämäksi olemaan kanssani.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu