Miten miehet kehtaavat!

Anonyymi-ap

Miksi miehet vaativat täydellisen väritöntä naamaa? Kun osa miehistä on esimerkiksi LIHAVIA, mikä on aivan kamala kauneusvirhe! Miten he kehtaavat kiinnittää huomiota esimerkiksi normaalipainoisen naisen punaisiin poskiin?

11

657

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      No onhan se karseeta jos punottaa niinku olis juuri astuttu.

      • Anonyymi

        Näyttää kuin olisi siemeniä sisällä.


    • Anonyymi

      Oon kuullu ett mua haukutaan juopoks tms. Ihana kuulla ett miten jotkut puhuu musta

    • Anonyymi

      Tarkoitan vain, että ulkonäkövirheensä on jokaisella. Tai oikeastaan kauneus on katsojan silmässä.

      Ehkä olen suuripiirteinen ihminen ja ihminen kokonaisuutena on minulle tärkeä.

      Ennen vanhaan punaisuuden poisto maksoi paljon. Nykyään vähemmän. Ainakin nykyään on hyviä hoitovoiteita.

    • Anonyymi

      Punaiset posket on söpöt. Pahoittelut siitä.

    • Anonyymi

      Kyl se siitä. Tarpeeksi kun kyrpiintyy miehiin. Ei ne enää saa punastumaan muuta kuin v* tutuksesta.

    • Anonyymi

      Kiinnostaako jotain oikeasti mitä nämä päivät pitkät minitatti kourassaan kyräilevät mamot vaatii. Tervetuloa oikeaan elämään missä ei rahkeet mamoilla riitä mihinkään.

    • Anonyymi

      Väritön naama, hyvää päivää vaan. Värittömällä naamalla ei saata olla kaikki hyvin mut eipä ainakaan mies kalpene siinä rinnalla.

    • Anonyymi

      Enkä mäkään nykyään ole laiha kun olen jo aika vanha.

    • Anonyymi

      Vaihda vain seuraa.Älä jää heidän vaatimuksien orjaksi tai pahoita mietäsi.Minkä ikäinen olet nuoriko?Itse voi kertoa vanhana. Napurissa vanha akaton mies.Piha piiri leveille rahasta isoistaeläke ja kuitenkin soitaa ovikeloa viikoa ennen eläke päivä vippa rahaa lainaksi.Se muten loppu.Iso on hänen mahansa ja milään ei ymmärä miksi ei saa naista minkään ikäistä.Oli meikit tai ei. Kerto paljon miehestä kun arvostelee naisien ulkonäköä tai vipaa rahaa tai leveilee rahalla ja sitä ei ole,Vaan huono itse tunto.Luulen naiset saa kumpaniksi kun hyvät tulot ja huono käytös.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi persuilla ei ole firmoja?

      Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?
      Maailman menoa
      83
      7111
    2. Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015

      Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit
      Maailman menoa
      26
      7063
    3. Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan

      Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k
      Maailman menoa
      109
      6168
    4. Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä

      Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?
      Maailman menoa
      45
      5414
    5. Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?

      Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik
      Maailman menoa
      84
      5238
    6. Demarikultin uhri kertoo

      Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa
      Maailman menoa
      63
      5205
    7. Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?

      Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus
      Maailman menoa
      40
      5108
    8. Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi

      Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset
      Maailman menoa
      27
      4595
    9. Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä

      "Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv
      Maailman menoa
      17
      3477
    10. Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto

      vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html
      Maailman menoa
      300
      3400
    Aihe