Onko teistä joku?

Ollut Facebook datingissä vuosia?
5144
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

En, mutta oon ollut yhdellä muulla deittisaitilla jo kaksi vuotta. Eikä oo tullut mieleen että sitä pitäisi hävetä, varsinkaan kun en silleen väkisin etsi mitään. Voishan sieltä poistuakin, mut antaa nyt vähän aikaa vielä olla :D
N

Äänestä
  • Sama mulla.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Sama mulla.

    Ei kun siis oon Facebook datingissä ollu jo jonkin aikaa.

    Äänestä

Vain äitisi.

Äänestä
  • Mun äiti ei oo siellä, koska se ei tartte sitä!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ollut Facebook datingissä vuosia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu