Kuinka monta päivää

Tulee vapaata Saloniuksen esityksessä? Minusta sopiva olisi 4 päivää molemmista pyhistä eli kahdeksan päivää yhteensä. Ja 200% korotettu palkka.
3473
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

sylinteri leikata kiinni.

Äänestä

Vanhan mallin mukaan jos menee niin pyhinä tehdystä työvuorosta 200% + 2 palkallista vapaapäivää.Ja jos sattuu pyhille vapaat niin 200% kotona olosta.Eiköhän pidetä vanhasta mallista kiinni edelleeen.

Äänestä
  • Sentään ihan noinkaan ole mennyt. Joulusta ja juhannuksesta on saanut 200% korotus+ 0,5 päivää vapaata/tehty vuoro, PAITSI jos on tehnyt vuoron KAIKKI löysit niin on saanut 3 päivää vapaata molemmista eli yhteensä 6 päivää vuodessa. Ja kyseessä on TAM37.
    Nimim. Jokusen j&j töissä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sylinterimies kirjoitti:

Tulee vapaata Saloniuksen esityksessä? Minusta sopiva olisi 4 päivää molemmista pyhistä eli kahdeksan päivää yhteensä. Ja 200% korotettu palkka.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu