Haussa kumppani loppuelämäksi syvälliseen kahdenkeskiseen suhteeseen. Homman nimi on että vuosikausieni mittainen ätmin elämäni on evolvoinut minusta kestävyydeltäni jopa alfan ja sen yli! Softcore ei tule missään nimessä kyseeseen. Pois se minusta ✋. Vain todellista tunnesidettä kaipaavat kelpuutetaan jatkokierrokselle. Vastaa tähän mikäli kiinnostusta löytyy ja olet läheisyydenpeloton. Hyvä ulkonäkö on plussaa. Vastaan takaisin ainoastaan jos koen vastauksesi olevan autenttinen sekä noudattavan juuri niitä kriteerejä mitä sinulta edellytän. Itse olen kelpoista kumppaniainesta, siitä ei ole epäilystäkään. Voin raottaa itsestäni sen verran että olen prototyypiltäni sellainen miesmäinen mies (karvat, lihakset, ideologiani 😗).
Naista ikisuhteeseen?
Anonyymi-ap
15329
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Jos sulle tulee paljon tarjouksia ja löydät ittelles oikean naisen, niin pääsenkö mä apajille?
Vähän vilauttaisit millainen löytölaari sulle kasautui, kattoisin sieltä ittelleni naisen.
-naiset jakoon!
Mulle ei haaskat kelpais 😣
Joo, voit hyvin penkoa sieltä "kaatopaikaltani" sitten itsellesi sopivan kultakimpaleen. Eikös tämä ole pariutumissivusto? Kun ei kerta muutenkaan lohkea niin kannattaa sitä yrittää tällaisia vaihtoehtoisiakin väyliä, jotta löytäisi SEN OIKEAN. Kyllähän niitä d**nais. Naisia. Täytyi käyttää tähtimerkkejä koska joskus tietyt termit johtavat viestin poistotilanteeseen. - 😗.
No tuota tulin vaan kommentoimaan kuulostaa ihan siltä mitä sitten joskus itsekin haen😄 eli syvällistä ja mielellään kahden toisiaan rakastavan suhdetta.🥰
Toivotaan että sulle löytyy täältä joku kiva grrr😉😘
En tartu tarjoukseesi mutta aloitus laittoi naurahtamaan ja sai paremmalle mielelle. Huumoria sulta ainakin löytyy.
Hauska aloitus on kyllä. Ei ehkä ihan kieli poskella, mutta sellaista vakavaa pilkettä silmäkulmassa -meiningillä tehty. Toivottavasti tärppää! :)
Ikuisesti sinun.
Nimimerkillä parempaa odottaessa
Nyt on kovaa settiä ;))
Ätmiys evolvoi miehestä superhessun!
Unohdit muuten yhteystietosi tästä. Milläkös palstan himokkaat naiset nyt saavat sinuun yhteyttä?
-keinovaginamies-
Niin, täällähän naiset ovat himokkaampia kuin itse p*rnotähdet netin maailmassa. Ikäväpalstalla ainakin, sillä läheisyys ja s*ksi toimisi ultimaattisena elämäneliksiirinä ja teholääkkeenä ikävöijille. Oon joskus miettinyt että rekkautuisin tänne. Ehkä vielä joku päivä. Tai sitten alan käyttämään tätä merkkiä aina tekstini päätteeksi 😗. Ankkahuulet suukottelevat viehkeästi ottajaansa odottavia naikkosia 😗. Paitsi että botoxia en käytä ja hyvä niin.
Seuraavaksi onkin sitten uimapukukierros. Ehtoina se että todistaaksesi ollaksesi aitoa lihaa ja nahkaa etkä pelkkää kumitäytettä, sinun on annettava suostumuksesi fyysiseen inspektioon minkä suorittajana toimin minä 😗. Vieläkö uskallat edetä suhteessamme seuraavalle tasolle? P.S. Tää on just tätä kun elämänenergiani on jotenkin kietoutunut tällaisten intiimiasioiden ympärille. Viettini ovat silti kontrollissa vaikka ne yrittävät nyt puskea esiin enemmänkin.
Kyllä uskallan, toisinkuin sinä.
Riisuudun aivan kohta alasti ja menen suihkuun eli kyllä muuten uskallan. Ei se yleensä pure 😗.
Hieno aloite 😀. Aloittakaamme 😗😙😅
Naista ei voi pitää ikisuhteessa.
Eli alottaja on kalju, omasta mielestään älykäs ja jumalaisen vartalon omaava.