Häkähäkämies

Anonyymi-ap

On stupidin kaveri ja luulee hallitsevansa suomea siinäpä teille on miettimistä persutyöläiset.

8

198

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Enemmän siinä on mietittävä jos joku luulee äänestämällä vaikuttavansa asioihin

    • Anonyymi

      Stubb tekee vielä Suomesta Kuningaskunnan, koska hän on kuulemma sukua Ruotsin hoville.

      Ruotsi vaan teki meistä kaikista suomalaisista VENÄLÄISIÄ, koska heistä venäläiset eli nykyiset norjalaiset oli IHMISINÄ ARVOKKAAMPIA mitä suomalaiset!

      Eihän me SUOMALAISET kelvattu edes RYSSILLE vaan heki potki meidät NEUVOSTOLIITOSTA PIHALLE!

      • Anonyymi

        Saksan armeijakin pakotti Salmijärveltä ihmiset yli -30 pakkaselle ihmiset heidän kuorma-autojen avolavoilla pois kotoaan!
        He jotka ei päässeet Saksan armeijan määräämällä kyydillä niin Neuvostoliiton armeija toi Kalašnikovin osottaen, että ” Nyt saatana FINSKI BARUSKIT lähtee SUOMEEN ja TAKASIN EI TARVI TULLA!”


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Saksan armeijakin pakotti Salmijärveltä ihmiset yli -30 pakkaselle ihmiset heidän kuorma-autojen avolavoilla pois kotoaan!
        He jotka ei päässeet Saksan armeijan määräämällä kyydillä niin Neuvostoliiton armeija toi Kalašnikovin osottaen, että ” Nyt saatana FINSKI BARUSKIT lähtee SUOMEEN ja TAKASIN EI TARVI TULLA!”

        Törkeää Inarin kunnan PÄÄTTÄJILTÄ VÄITTÄÄ, että MINÄ EN OSAA SUOMEN VALTION KANSSA HOITAA ITSENÄISESTI OMIA ASIOITA VAAN HEIDÄN PITÄÄ SAADA PÄÄTTÄÄ MINUN ASIOISTA!

        Koska kielsin niin Inarin kunnan päättäjät päättivät RANGAISTA minua ja aloittivat kaltoinkohtelemaan sekä syrjimää ja valehtelemaan päin naamaa, että en osaa äitinä hoitaa omia lapsia enkä KANTAA VASTUUTA NIIN, kuin AIKUISEN IHMISEN KUULUU!

        Inarin kunnan päättäjien mallilla itsemurha on ainut terve sekä turvallinen tapa hoitaa ALKUPERÄISTEN KUNTALAISTEN ASIOITA!

        Tuo on syy miksi muualta tänne tulevat töihin niin saavat päättää kunnassa asioista!

        Vanhassa sairaalassa oleva henkilökunta eli lääkärit sekä hoitajat kyllä yrittää auttaa, mutta heidän työ on hyvin haastavaa, koska päättäjät kaltoinkohtelee sekä syrjii heitäkin!

        Inarin kunnan päättäjät on pätevämpiä mitä PSYKIATRIT sekä LÄÄKÄRIT!
        Inarin kunnan päättäjillä on OMA LAKI eli niskottelee niin tekevät KUNNIAN LOUKKAUS RIKOSILMOITUKSIA!


      • Anonyymi

        Kemi on hoitanut myös yhtä hyvin päättämiset, mutta olisivat HOITANEET ASIAT niin kuului kerta PÄTEVÄMPIÄ ja TIETÄVÄT KAIKKI ASIAT!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kemi on hoitanut myös yhtä hyvin päättämiset, mutta olisivat HOITANEET ASIAT niin kuului kerta PÄTEVÄMPIÄ ja TIETÄVÄT KAIKKI ASIAT!

        Ruotsin armeijan koirien kouluttaja saa kusettaa sekä paskottaa VAPON SAHAN ENTISESSÄ KONTTORISSA koiria ja kissoja valtion virkamiesten sekä minun niskaan!

        Kyllähän vuokralaisen kuuluu ottaa selvää, että mikä rakennus on kyseessä johon eläinhoitolan laittaa!
        Siellä on vissiin KUNNAN LÖYTÖELÄINTARHA myös jonne raahaa kaikki irti olevat kissat sekä koirat!

        Kyllä kai joku olis Inarin kunnassa osannut sanoa, ettei VAPON sahan konttoriin saa tuollaista firmaa laittaa koska kyseessä on VALTION vanha palkan maksu konttori ja tuo liiketoiminta on IHMISARVOJA ALENTAVAA!


    • Anonyymi

      Pilasivat aloituksen,taas holoämmä

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suureksi onneksesi on myönnettävä

      Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️
      Ikävä
      93
      2109
    2. Perusmuotoiset TV-lähetykset loppu

      Nyt sanoo useiden HD-muotoistenkin kanavien kohdalla äly-TV, ettei kanava ole käytössä, haluatko poistaa sen? Kanavia
      Apua aloittelijalle
      167
      1557
    3. YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua

      Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä
      Äänekoski
      74
      1329
    4. Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa

      Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.
      Maailman menoa
      239
      1214
    5. No ei sun asunto eikä mikään

      muukaan sussa ole erikoista. 🤣 köyhä 🤣
      Ikävä
      73
      1180
    6. Hyvin. Ikävää nainen,

      Että vainoat ja stalkkaat miestäni.onko tarkoituksesi ehkä saada meidät eroamaan?no,siinä et tule onnistumaan
      Ikävä
      88
      1096
    7. Martina lähdössä Ibizalle

      Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      151
      1041
    8. Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava
      Maailman menoa
      252
      1006
    9. Katsoin mies itseäni rehellisesti peiliin

      Ja pakko on myöntää, että rupsahtanut olen 😆. Niin se ikä saavuttaa meidät kaikki.
      Ikävä
      51
      926
    10. Uskomaton tekninen vaaliliitto poimii rusinoita pullasta

      Korni näytösesitelmä menossa kaupunginvaltuustossa. Juhlia ei ole kokouksista tiedossa muilla, kuin monipuolue paikalli
      Pyhäjärvi
      88
      901
    Aihe