Kun haluat hullut ihmiset pois sun elämästä niin he kertoo susta vain paskaa takanapäin näyttääkseen itse pyhimyksiltä
Mikä siinä on
Anonyymi-ap
48458
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 48
Vanhimmat
Älä suututa vääriä ihmisiä. Joskus tämän kuullut, joillakin on sellainen koneisto tukena, että pienessä hetkessä saavat sut näyttämään huonolta ihmiseltä.
Ketä itselle jäi tueksi, EI KETÄÄN. Sanottiin vain että luulet vain.
Ihmisen elämän ja maineen saa helposti pilattua sairailla jutuilla.
Todellakin
Oon ajatellut että olisi helpompaa kun tappaisivat mut.
😢😢😢😢😢
Toinen on helppo jättää yksin ja jatkaa valheiden levittämistä.
Paitsi että kukaan ei yritä näyttää pyhimykseltä, päinvastoin vastuu otetaan jos vääryyttä tehnyt ihmisille jotka ei sitä ansaitse.
Mutta siitähän ei tässä nyt ole kyse, vaan tämän lapsia ja naisia vainoavan sep-po e-rik ek-mannin saattamisesta oikeuden eteen, ei tämä ole mikään mielipideasia vaan asian kimpussa on jo vähän vakavampiin tapauksiin erikoistuneet henkilöt. Minullekin on sanottu että pitäisi pitää turpa kiinni tästä asiasta vaan ei onnistu. Kyseinen pedo tuodaan julki vaikka väkisin.
Äänestä
Yhtä kova on sitten pudotuskin kun korttitalo romahtaa. Toiset ku rakentaa paljon imagonsa varaan
Nyt lähdet ätmi vähän liipottelulinjalle. Huomasin sen jo aloituksesta, mutta päätin leikkiä yhden kommentin verran megessä
Oon nainen ja menisit pois. Tiedätkö miltä tuntuu kun moni kääntyy sua vastaan? Silloin vain lähestytään kun sulta tarvitaan jotakin. Niinpä, mietihän sitä
No kun et ole. Samaan lahkoon kuulut kuin tämä otsikossa ollut naisia esittävä miliisi ja lasten ahdistelija
Kuulostaa tutulta, joskus eräs henkilö sanoi tekevänsä toisen elämästä täyttä helvettiä. Saanut ison joukon mua vihaamaan.
Joopa joo, ei tämä tarinallisuutesi oikein nyt aikamiespoika vakuuta
Saman huomasin- esiintyy naisena projisoiden perusteetonta uhriutumista
Tiesitkö että täällä saa purkaa tuntojaan. Entäpä kun haluaisit tavata joitakin, mutta kieltäydytään vedoten kiireisiin yms. vaikka todellinen syy on se että seurassasi ei kukaan halua tai kehtaa olla.
Ja lopeta jo tuo mieheksi jankkaaminen
Et ole. Vaan poliisitutkinnassa oleva pikkumiäs koska olet jäänyt kiinni mm. meidän lapsemme puhelimen hakkeroinnista.
Aivan turha pyristellä vastaan enää, voit miettiä mitä materiaalia sinusta on kerätty jo neljän kuukauden aikana. Ei ihan vedä vertoja pedon vuosien vainoamiselle mutta kunhan tuomio tulee. Ressukka ätmikås.
Koska olet hiirimiäs joka ei uskalla omalla sukupuolella tuoda esille näitä lässytyksiä. Sehän tiedetään että sinut on savustettu ihan joka paikasta ulos koska olet ilmeisesti kovinkin kuvottava hiippari
Onko sulla pienenä jäänyt joku lelu liiaksi aikaa seinän ja patterin väliin? Tai johonkin muualle?
Ätmihän on poliisille tuttu, ei hyvässä merkeissä ilmeisesti. Naama kyllä jo on sen näköinen että jotain hämärää tuossa on
Joskus on hyvä katkaista sillat ihmisiin koska muuten ne kävelee perässä.
Hyvä et ei kyylää pusikossa ku vie roskia, että kohta joku daivaamaan pitsaboksien perään samalla kun taksin ottaa lennosta
Joku tosi vanha puupää esim
Näin se monesti menee, että ne toisen mustamaalaajat ovat yleensä niitä pahimpia. Osaavat esittää itsestään puhdasta pulmusta. Uhriutuminen tulee heille luonnostaan, koska ovat sen kokeneet itselle hyväksi keinoksi kirkastaa omakuvaa muille.
Häikäilemätön, säälimätön paistaa heidän tarinoistaan vahvasti julki. Se mikä näyttää hyvältä harvemmin on sitä, heillä on monesti myös paljon taustajoukkoja, joihin tukeutua tarvittaessa. Siksi valheet ovat heille luonteva keino puhdistaa oma kuvaa.
Meneekö se noin ruman tai ilkeän miehenkin kanssa Hänkö rupeaa julistamaan omaa egoa ja hyvyyttä jota ei ole tai olemaan komea yhtäkkiä
Miehillä on paljon näitä kokemuksellisia harhakuvitelmia mikä on mahdollista ja mikä ei jne ei liity seksiin sitten yhtään
Tätä miettinyt, ilkeys ruokkii ilkeyttä näin hyvästäkin voi löytyä sitä ilkeyttä, mikä toki ei ole hänellekään hyväksi. Aina olisi parempi pykiä unohtamaan vain tällainen pahan mielen tuoja? Kärjistäminen on ilkeyttä myös. Jota sunkin hyvä pohtia omassa käyttäytymisessä.
Tarkkanäköisyys on hyvä taito...Yhteisövaino on kamalin asia mitä ihmiselle voi tapahtua siinä sairastuu.
Älä luota kehenkään, edes sukulaisiin. Kokemuksesta puhun. Täällä jokainen yrittää olla toista suurempi jumala. Jos paska on osunut jo tuulettimeen kannattaa varmaan ajatella tulevaisuutta jossain muualla kaukana kaikista tutuista.
Eiköhän jokainen saa elää siellä missä haluaa.
Onko joku jotain muuta väittänyt?
Mutta jos oot mies siellä yhteisössä, nii kyl joku hyysää, että valetta on kaikki vaikka olisit millainen kuspiä
Huomannut saman. Niillähän on ne renkaat silmienkin ympärillä.
Mitä tämä tarkoittaa?
Siinä vaiheessa koko elämä on pilalla kun juoruttu ties mitä ja mihin.
Balls to the walls kurr
Paitsi että kukaan ei yritä näyttää pyhimykseltä, päinvastoin vastuu otetaan jos vääryyttä tehnyt ihmisille jotka ei sitä ansaitse.
Mutta siitähän ei tässä nyt ole kyse, vaan tämän lapsia ja naisia vainoavan sep-po e-rik ek-mannin saattamisesta oikeuden eteen, ei tämä ole mikään mielipideasia vaan asian kimpussa on jo vähän vakavampiin tapauksiin erikoistuneet henkilöt. Minullekin on sanottu että pitäisi pitää turpa kiinni tästä asiasta vaan ei onnistu. Kyseinen pedo tuodaan julki vaikka väkisin.
ei tässä puhuta pedofiilista
Kyllä vaan puhutaan. Tämä palstalla asuva sekopåå joka on vainonnut naisia ja lapsia vuosikymmeniä.
Poliisit jo perässä että ei mikään pikkujuttu silirimpsis
Niinpä, pikkukillit ja vanhan jääräpiarut pois tieltä nyt kollottamasta
En tiedä, samaa olen huomannut kun onkin itse se, jolla on validi syy karsastaa alkaa ulina
Että sori vaa ku teillä ei ole enää mitään valetta mitä pidellä ku kipeetä p*llua
Sinne päin vsrsinkaan
Losers losers lying their sad pants on fire
Nuts never coming up again
Samaa kaikki tekevät, hulluja tai ei
Vittuilu on välittämästä sano viialalainen ennen ku omalle kohalle osui
Kun heistä ei ole mihinkään, he repivät muut samaan monttuun.
Pedo hiljaa siellä montussa, kohta tulee sulavedet päälle
👍👍👍