Osaako joku auttaa paljonko lavallinen esim. Coca Colaa maksaa Candy Wordlissa??! Lisäksi irtokarkkien kilohinta kiinnostaa, ei löydy tietoa oikein mistään! :)
Candy World hinnat!!
11
10953
Vastaukset
- Anonyymi
Älä osta tuommosta paskaa
- Anonyymi
Coca-Cola lava orginal 7,99e, irtokarkkeja 100g 28c, kilo siis 2.80e. RÖK&TOBAK MYÖS HALPA.
- Anonyymi
Kyllä noille limsoille ja karkeille pitää laittaa iso sokerivero. Ylipainoinen kansa raahaa epäterveellistä sontaa ja tunkee sitä kitaansa. Ihminen ei oikeasti tarvitse koskaan noita tuotteita. Ihmetystä herättää ihan päivittäistavarakaupoissakin se, että 4 tai 5 suklaalevyä kympillä.
Suomen kansan terveys pilataan tuolla moskalla ja osa ihmisistä ei edes käsitä asiaa.
En osta koskaan mehuja, limsoja, karkkeja enkä oluita ym alkoholijuomia. Voin hyvin,
ja rohkenen sanoa, että rahaa säästyy.- Anonyymi
Taitaa sullakin ahdistaa . . Mitä se kenellekään kuuluu mitä kitaansa tunkee . .
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Taitaa sullakin ahdistaa . . Mitä se kenellekään kuuluu mitä kitaansa tunkee . .
Kyllä se kuuluu.
Kuitenkin hakeudut julkiseen terveydenhuoltoon kun sairastut diabetekseen tai sydän- ja verisuonitautiin.
- Anonyymi
Kantaako joku ihan oikeasti moista skeidaa kotiinsa ja vielä maksaa siitä???? Voi Herran tähden....olen järkyttynyt.
- Anonyymi
Olet kyllä melkoinen kummajainen.
- Anonyymi
Irtokarkit oli 14,90 sek 100g eli kilohinnaksi euroissa 13,90€!!! Eli ei nyt ihan halpaa…
- Anonyymi
paljokon maksaa candy worldissä lava kalle sprättiä
- Anonyymi
Onkhan se tämä Kanty Vortli joku iskelmätähti pirkkiöstä
- Anonyymi
Minun mielestä kun kävin siellä niin se oli jotain 50-100kruunaa en ole varma T:11v poika☺️
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Alle 15 oli
Arvasi että lapsi asialla hallin palossa. Surullista. Mutta jos osaa/kykenee käyttää tulentekovehkeitä niin pitää osata401420Mikä on kaivattusi ihanin ja ärsyttävin piirre?
Ja onko hän mies, nainen ja muun sukupuolinen? Mies. Huomaavaisuus. Kiireisyys. Joskus voi rentoutuakin.981355Riikka Purra: työttömät tulee velvoittaa töihin
Purra panisi työttömät tulevaisuudessa työskentelemään sosiaaliturvan saamiseksi, koska työllisyysaste ei muuten näytä l2901255- 1091115
- 191061
- 651038
Näin Ellen Jokikunnaksen Ralph-poikaa suojellaan julkisuudelta - Katso tuoreet kuvat Italiasta!
Ellen Jokikunnas ja Jari Rask ovat Ralph-poikansa kanssa kakkoskodissa Italiassa. Mukana on myös Unelmia Italiassa -kuva161019- 711012
Heh, persut = vassarit = 10,0 %
Minja tuli nyt jo Riikan rinnalle, sitten alkaa tekemään kaulaa. Molemmilta kympin arvoinen suoritus! https://www.hs.f176878Vihdoinkin lavatansseja tv:ssä - Juhannuksena tanssitaan, bändeinä Yölintu ja Komiat!
Jes, vihdoinkin lavatansseja taas televisiossa! Keskikesän juhlaa vietetään tänä juhannuksena Tuuloksen Kapakanmäellä ju18841