kuka hän on?

Kuka on se poika/mies joka käy santa sport centerissä treenaamassa melkein joka päivä ja on tosi tiukassa kunnossa ja vieläpä lihaksikas!!!
32100
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Vähän lisää tuntomerkkejä? Vaikka toisaalta siellä ei montaa vaihtoehtoa edes noilla tuntomerkeillä tule mieleen? hiusten väri (jos on), minkälaiset treenikamppeet jne?

Äänestä
  • tummat shortsit ja hiaton vaalee paita. ruskeet hiukset tais olla. treenaa aina isoilla painoilla. kertokaa joku onko se mies varattu vai ei! mikä mahtaa olla nimi ym.

    Äänestä

Koko kansan Keijo Flinck, mies valtuustosta, omaa myös ilmeisesti lukukutaidon (ehkä)?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nimetön kirjoitti:

Kuka on se poika/mies joka käy santa sport centerissä treenaamassa melkein joka päivä ja on tosi tiukassa kunnossa ja vieläpä lihaksikas!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu