Asunnon välittäjien valeuutiset

Anonyymi-ap

5

656

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Välittäjillä on hätä!

      • Anonyymi

        Onko tämä joku penikka vai mielenvikainen aikuinen, joka näitä porno kommentteja lähettelee. No ylläpidolle menee tuosta viesti.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Onko tämä joku penikka vai mielenvikainen aikuinen, joka näitä porno kommentteja lähettelee. No ylläpidolle menee tuosta viesti.

        Vaikuttas olevan ihan Peruskemiläinen.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Vaikuttas olevan ihan Peruskemiläinen.

        Se entinen persuko?
        Sopii kyllä hyvin kuvaan sellaisella luonteella kun on kasvatettu.


    • Anonyymi

      Kemin demografinen (väestömäärän) kehitys on ollut laskusuuntainen jo 1970-luvulta lähtien ja lasku jatkuu ainakin toiset 50 vuotta. Tyhjiä asuntoja riittää nyt ja tulevaisuudessa niitä tulee paljon lisää. Ei tuo kiinteistösijoittayhtiö Pihlajaniemi mitään hyväntekeväisyyttä harrasta ja Nordean lihavat pankinjohtajat yrittävät puhua ihmisten rahat omaan pussiinsa.

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      54
      2212
    2. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      199
      2041
    3. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      116
      1382
    4. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      1170
    5. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      96
      995
    6. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      73
      929
    7. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      78
      889
    8. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

      Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
      Kaste
      49
      872
    9. Ja tääkin vielä...

      Kukakohan on valittanut, Salmiko itse? https://www.viiskunta.fi/rehtori-valittiin-ahtarissa-ilman-hakumenettelya-o/13479
      Ähtäri
      33
      845
    10. Minkälaisen viestin toivoisit saavasi?

      Miehelle.... Helpota vähän.
      Ikävä
      61
      746
    Aihe