Mitä teen??

Olen rakastunut yhteen poikaan, mutta hän ei ilmeisesti rakasta minua .... mitä teen???
41226
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ole paljonkaan tehtävissä,yritä rakastua johonkin muuhun poikaan joka tykkää sinusta

Äänestä

Et kai voi mitään tehdä, jos toinen ei pidä sinusta. Ei tunteita voi pakottaa.
ps. Oletko varma, että olet rakastunut, vai vaan ihastunut?

Äänestä

tai no, aika harvahan sitä oikeasti rakastaa.

Äänestä

uusi kundi (ruotsiksi kund) kehiin?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Laura kirjoitti:

Olen rakastunut yhteen poikaan, mutta hän ei ilmeisesti rakasta minua .... mitä teen???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu