must koripallo on hyvä urheilu laji vaik useemmat vihaa sitä tai pelaat futista. jotkut oppivat heittämäään ja jotkut puolustamaan, mutta ei sen vihaamista tarvitse sanoa koripallo harrastajan korvan ääressä!
Koripallo rulez
6
375
Vastaukset
- tarzu_88
...samaa mieltä!
- James White
näinhän se asia on! period!!!
- "joukkueen aivot"
kuullut kenenkään sanovan vielä vihaavansa koripalloa. Ehkä minulla sitten on erikoinen elinympäristö jossa jokainen voi sietää koripallon pelaamsita. Tai no äiti on kyllä pari kertaa sanonut että se ei tykkää siitä äänestä joka kuuluu minun huoneesta iltaisin alakertaan kun pomputtelen palloa yläkerrassa :)
- tyttö86
MOI
OLEN SAMAA MIELTÄ ETTEI TARVITSE JONKUN SANOA KORISFANIN LÄHELLÄ . ITSE PELAAN KORIPALLOA JA KUKAAN LUOKKALAISISTANI EI JA SITTEN ME EI KOSKAAN PELATA KORISTA LIIKUNTATUNNILLA. KAIKKI LUOKKALAISENI PELAA JALKAPALLOA TAI SULKAPALLOA LIIKUNTATUNNILLA . PELAAATKO SINÄ SEURASSA=? MINÄ PELAAN PEKASSA. MINUA KIUSATAAN KOULUSSA KUN PITÄN KORIPALLOILUSTA. KIUSATAANKO SINUA? VASTAA JOS HALUAT? MEIDÄN LUOKKALAISET VIHAA KORISTA- Riina
juu..mä pelaan tiksissä..kyl meiän liikka tunneil maikka melkeempä pakoottaa jotkut pelaa korist..mut ne on tottunu siihen et en tallo toisten varpaita ja kaikkee muuta.. :)
- salla
hei!mä pidän koripallosta .kaikki sanoo että mä olen hullu t:salla
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin28010498IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3337376Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?861987Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1231741Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut791699Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61541- 1101201
Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin48989Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus26848MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk312772